Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Caner Erkin: Sizin gibilerin yeri cezaevi
Caner Erkin: Sizin gibilerin yeri cezaevi
Futbolcu Caner Erkin sosyal medya hesabından dikkat çekici bir paylaşımda bulundu.
Magazin 12 Nisan 2018 - 08:00

Hayvanlara eziyeti önlemek amacıyla hazırlanan kanun tasarısı taslağı torba taslağa dönüştürüldü ve yasalaştı. Bundan böyle, hayvanlara işkence yapanlar ve öldürenlere 4.5 yıl, nesli yok olma tehlikesi altında olan hayvanları öldürenlere yedi yıla kadar hapis cezası verilecek. Hayvanların mal olarak görülmesinin önüne geçmek adına büyük bir savaş veren hayvanseverler bu yasadan son derece memnun olurken, sosyal medya hesaplarından da paylaşımda bulundular.

caner-erkin-ic

Bunlardan biri de futbolcu Caner Erkin oldu. Kısa bir süre önce hayatını kaybeden köpekleri Çilliyle çekilmiş bir fotoğraflarını paylaşan Erkin şu satırlara yer verdi: “Sonunda hayvanlara işkence yapan, şiddet gösteren yaratıklar, aramızda dolaşamayacak! Sizin gibilerin yeri cezaevi! Rahat uyu canım kızım Çilli sana işkence edenler bu dünyada olmazsa, öbür dünyada çekicekler cezalarını!”

Son güncelleme: 08:01 - 12.04.2018