Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Caner Toygar kimdir? Caner Toygar canlı yayında ne dedi?
Caner Toygar kimdir? Caner Toygar canlı yayında ne dedi?
Bir dönem evlilik programları ile gündemden düşmeyen Caner Toygar, şimdi de intihar etti iddiası ile gündeme geldi. Sosyal medyayı karıştıran intihar etti iddiasının ardından Caner Toygar'ın Instagram hesabından canlı yayında söylediği sözler merak konusu oldu. Peki Caner Toygar kimdir? Kaç yaşında ve nereli?
Magazin 29 Mart 2018 - 10:11

Bir dönem adını Tülin Koca ile birlikte evlilik programında duyuran Caner Toygar Instagram hesabından yaptığı son paylaşımda “Birazdan cesaret toplayınca ;) canlı yayın açıyorum herkes izlesin sürprizler var son sözler güzeldir” ifadelerini kullanmasının ardından Caner Toygar intihar etti iddiaları sosyal medyayı karıştırdı. İşte Caner Toygar’ın bilinmeyenleri…

CANER TOYGAR KİMDİR?

1 Ocak 1980 tarihinde Adana'da dünyaya gelen Caner Toygar, lise tahsilinin ardından eğitimine devam etmedi. 2013 yılında evlilik programına katılan Caner, Tülin Koca ile yaşadığı aşk ile Türkiye gündemine oturdu ve kısa sürede isminden sıkça söz ettiren kişi haline geldi.

Evlilik programının ardından Tülin ile yaşadığı ilişkiyi katıldığı gündüz kuşağı programında anlatan Caner, burada telefona bağlanan Tülin'e sinirlenerek başında bardak kırmış, bu görüntüleriyle ülke gündemine damgasını vurmuştu.

2009 yılında müzik konusunda da atılım yapmış ve “Naber Fıstık” isimli albümü çıkarmıştır.

Evlilik programının ardından bir süre oyunculuk için çabalayan ardından Ataşehir'de köfteci dükkanı açan Caner, bu alanda ilerleyemeyince, ekranlara çıkış nedeni olan evlendirme konseptini kullanarak arkadaşlık sitesi açmıştır.

CANER CANLI YAYINDA NE DEDİ?

FİLMLERİ VE DİZİLERİ

2016- LANETLİ ANAHTAR (Cinci)
2009- ÇİÇEKCİ KIZ (Bar Koruması)
2005- KAYNANA SEMRA (Caner)

Son güncelleme: 10:25 - 29.03.2018