Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Caner Toygar kimdir? İşte bir dönemin ekran fenomeni Caner Toygar’ın bilinmeyenleri…
Caner Toygar kimdir? İşte bir dönemin ekran fenomeni Caner Toygar’ın bilinmeyenleri…
Caner Toygar kimdir? sorusu bugün magazin gündeminin konusu olacak gibi görünüyor. Peki bir dönem adını Tülin Koca ile birlikte evlilik programında duyuran Caner Toygar intihar girişiminde bulundu iddiası sosyal medyayı karıştırdı. Peki Caner Toygar kimdir, kaç yaşında ve nereli?
Magazin 29 Mart 2018 - 08:01

Adını evlilik programları ile duyuran Caner Toygar kimdir? Oyunculuk da yağmış olan Caner Toygar kaç yaşında ve nerede doğdu? İşte Caner Toygar’ın az bilinenleri…

CANER TOYGAR KİMDİR?

1 Ocak 1980 tarihinde Adana’da dünyaya gelen Caner Toygar, lise tahsilinin ardından eğitimine devam etmedi. 2013 yılında evlilik programına katılan Caner, Tülin Koca ile yaşadığı aşk ile Türkiye gündemine oturdu ve kısa sürede isminden sıkça söz ettiren kişi haline geldi.

Evlilik programının ardından Tülin ile yaşadığı ilişkiyi katıldığı gündüz kuşağı programında anlatan Caner, burada telefona bağlanan Tülin’e sinirlenerek başında bardak kırmış, bu görüntüleriyle ülke gündemine damgasını vurmuştu.

2009 yılında müzik konusunda da atılım yapmış ve “Naber Fıstık” isimli albümü çıkarmıştır.

Evlilik programının ardından bir süre oyunculuk için çabalayan ardından Ataşehir’de köfteci dükkanı açan Caner, bu alanda ilerleyemeyince, ekranlara çıkış nedeni olan evlendirme konseptini kullanarak arkadaşlık sitesi açmıştır.

FİLMLERİ VE DİZİLERİ

2016- LANETLİ ANAHTAR (Cinci)
2009- ÇİÇEKCİ KIZ (Bar Koruması)
2005- KAYNANA SEMRA (Caner)

Son güncelleme: 09:48 - 29.03.2018