Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Canevim dizisi konusu ve oyuncuları: Canevim dizisi nerede çekiliyor?
Canevim dizisi konusu ve oyuncuları: Canevim dizisi nerede çekiliyor?
Yaz mevsimi geldi. Diziler tatile girerken yerine izleyiciler için yenileri başladı. Yayın hayatına geçtiğimiz haftalarda başlayan Canevim dizisi yaz sezonunda Pazartesi akşamları ATV ekranlarında yayınlanacak. Dizinin başrollerinde Özgür Çevik ve Biran Damla Yılmaz yer alıyor. İşte Canevim dizisi hakkında merak edilen ayrıntılar...
Magazin 10 Haziran 2019 - 18:51

Canevim dizisi yayın hayatına ATV’de başladı. Ekranlarda sık sık iyi karakterleri canlandıran Özgür Çevik bu kez hayranlarına sürpriz yapıyor ve dizinin zengin ve kötü karakteri Taylan’ı canlandırıyor. Diziseverlerin Canevim’i sevip sevmeyeceği ise önümüzdeki haftalarda belli olacak. İşte merak edenler için için Canevim dizisi hakkında merak edilen detaylar…

CANEVİM DİZİSİ KONUSU NEDİR?

Dizi, hayatın tüm sıkıntılarına bir arada göğüs geren, birbirlerine sımsıkı bağlarla kenetlenmiş bir ailenin çevresinde gelişen olayları anlatıyor. Senaryosunu Filiz Alpgezmen, Eylem Akın ve Murat Can Tura’nın kaleme aldığı Canevim, yediden yetmişe herkesi içine alacak güçlü senaryosu ve usta oyuncu kadrosuyla atv izleyicilerinin gönüllerinde taht kuracak.

CANEVİM NEREDE ÇEKİLİYOR?

Canevim dizisinin bazı bölümleri İstanbul'un Balat semtinde çekilirken, ağırlıklı olarak geçmişte birçok dizi ve filme de ev sahipliği yapmış olan İstanbul'un güzide semti Beykoz'da gerçekleştiriliyor. Anadolu yakasının kıyı ilçesi olan Beykoz, boğazın tüm güzelliği ile izleyicilerin beğenisini kazanıyor.

CANIMEVİM OYUNCU KADROSU

Biran Damla Yılmaz

Özgür Çevik

ARAS AYDIN

Canevim dizisi oyuncu kadrosunda yer alan diğer isimler ise; Simge Selçuk, Nihan Büyükağaç, Zuhal Gencer Erkaya, Rıza Akın, Burcu Tuna, Ezgi Şenler, Bedia Ener, Münire Apaydın ve Ömrüm Nur Çamçakallı.