Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Canevim nerede çekiliyor? Canevim dizisi oyuncuları kimler, konusu ne?
Canevim nerede çekiliyor? Canevim dizisi oyuncuları kimler, konusu ne?
Yayın hayatına yeni başlayan olan Canevim çok sayıda izleyici tarafından merakla bekleniyor. Yaz dizilerinden Canevim oyuncu kadrosu ve konusu ile dikkat çekiyor. Hayatın tüm sıkıntılarına bir arada göğüs germeyi başaran bir ailenin yaşadığı olayların anlatıldığı oyuncuları kimdir, konusu ne?
Magazin 17 Haziran 2019 - 14:53

Diziler tatile girerken yerine izleyiciler için yenileri başladı. Yayın hayatına geçtiğimiz haftalarda başlayan Canevim dizisi yaz sezonunda Pazartesi akşamları ATV ekranlarında yayınlanacak. Dizinin başrollerinde Özgür Çevik ve Biran Damla Yılmaz yer alıyor. İşte Canevim dizisi hakkında merak edilen ayrıntılar…

CANEVİM DİZİSİ KONUSU NEDİR?

Dizi, hayatın tüm sıkıntılarına bir arada göğüs geren, birbirlerine sımsıkı bağlarla kenetlenmiş bir ailenin çevresinde gelişen olayları anlatıyor. Senaryosunu Filiz Alpgezmen, Eylem Akın ve Murat Can Tura'nın kaleme aldığı Canevim, yediden yetmişe herkesi içine alacak güçlü senaryosu ve usta oyuncu kadrosuyla atv izleyicilerinin gönüllerinde taht kuracak.

CANEVİM NEREDE ÇEKİLİYOR?

Canevim dizisinin bazı bölümleri İstanbul’un Balat semtinde çekilirken, ağırlıklı olarak geçmişte birçok dizi ve filme de ev sahipliği yapmış olan İstanbul’un güzide semti Beykoz’da gerçekleştiriliyor. Anadolu yakasının kıyı ilçesi olan Beykoz, boğazın tüm güzelliği ile izleyicilerin beğenisini kazanıyor.

CANIMEVİM OYUNCU KADROSU

Biran Damla Yılmaz

Özgür Çevik

ARAS AYDIN

Canevim dizisi oyuncu kadrosunda yer alan diğer isimler ise; Simge Selçuk, Nihan Büyükağaç, Zuhal Gencer Erkaya, Rıza Akın, Burcu Tuna, Ezgi Şenler, Bedia Ener, Münire Apaydın ve Ömrüm Nur Çamçakallı.