Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Cansız ve Kadir karşı karşıya! Çarpışma 15. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Çarpışma 14. son bölüm izle
Çarpışma dizisi yeni bölüm fragmanı son bölümün hemen ardından yayımlandı. Çarpışma dizisinin 14. son bölümüne Ali Sürmeli ve Kıvanç Tatlıtuğ'un müthiş oyunculuğu damga vurdu. Kadir'in hem annesini hem de babasını yıllar sonra bulması seyircileri heyecanlandırdı. Son bölümde; Kadir, büyük bir belanın tam ortasına dalıyor. Kadir’i güvenlik odasında adım adım izleyen Cansız ve Veli’nin konuşmaları, Adalı’nın ölümcül bir tuzağa düşürüldüğüne işaret ederken, akıllara ‘Kadir’e ne olacak?’ sorusu geliyor. Dizinin yeni bölümünde neler olacak merak ediliyor. İşte Çarpışma 15. yeni bölüm fragmanı ve son bölümden detaylar...
Magazin 21 Mart 2019 - 22:29

Çarpışma dizisi 14. son bölümü ile Show TV ekranlarnda yayınlanmasının ardından yeni bölüm fragmanı da yayınlandı. Dizinin son bölümünde ünlü oyuncu Ali Sürmeli, Cansız karakteri ile diziye dahil oldu. Kadir’in babası Cansız’dır. Cansız, Kadir’in kendi oğlu olduğunu öğrenecek mi? Her bölümüyle diziseverleri ekran başına kilitleyen Çarpışma dizinin yeni bölüm fragmanı heyecanla bekleniyor.  İşte 14.son bölüm izleme linki ve Çarpışma  yeni bölüm fragmanı…

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Çarpışma'nın 14. bölümünde; Telefonla Zeynep'i arayan Asiye, Kadir'i görmek istediğini söylüyor. Zeynep'in kendine yardım edeceğini anlayan Asiye mutlu oluyor. Asiye'nin bu mutluluğu ise Cansız'ın gelmesi ile kısa sürüyor. Kendini odaya kapatan Asiye ne yapacağını şaşırır bil halde köşeye kapanıyor. Cansız'ın yüzüne bile bakamayan Asiye kendisini rahat bırakmasını istiyor ama Cansız kendisi ölene kadar bu dünyada rahat olmadığını söylüyor.

Veli'nin hesap sorması karşısında sessiz kalan Cansız yanına onu da alıp diğerlerinin yanına gidiyor. Yanlarına gelir gelmez konuşmaya başlayan Cansız, kendisini tanıdığını söyleyen adamın kafasını sıkıp namluyu Adem'e çeviriyor. Adem'in ateş hattında olduğunu gören Veli ise onu korumak için hemen olaya atlıyor. Eline silahı alan Adem ise hiç beklenmedik bir şey yapıp namluyu Veli'ye çeviriyor.

ÇARPIŞMA 14. SON BÖLÜM İZLE

Cansız'ı bulma ümidi ile öğrendiği adrese giden Kadir, Zarif'i zorlamaya başlıyor. Dükkânın dışında ise Asiye, Kadir'i yeni bulmuşken kaybetmemek için Veli'ye ne isterse yapacağını söylüyor. Veli, Asiye'yi yolladıktan sonra olan biteni zevkle izlemeye devam ediyor. Kadir'in Cansız'ın kafasına sıkmak istemesini alaya alan Zarif daha ondan köstekli saatini bile alamadığını söylüyor. Zarif'e bir anlaşma sunan Kadir, köstekli saat karşılığında Cansız'ı istiyor. Cansız'ın Kadir'i öldürmediğini gören Veli ise öfkeyle mekâna dalıp hesap sormaya başlıyor.

Son güncelleme: 08:45 - 22.03.2019