Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Cansu Canan Özgen saçlarını bulaşık deterjanıyla yıkamak zorunda kalmış
Cansu Canan Özgen saçlarını bulaşık deterjanıyla yıkamak zorunda kalmış
Cansu Canan Özgen ‘Hadi Be’ye Konuştu.
Magazin 17 Nisan 2016 - 13:28

Emre Saygı'nın sosyal medya platformu Younow'dan canlı yayınlanan interaktif Talk Show programı ‘Hadi Be'nin konuğu, ‘Öteki Gündem' programının başarılı sunucu Cansu Canan Özgen oldu. Younow takipçilerinin ve Emre Saygı'nın sorularını yanıtlayan Cansu Canan Özgen, samimi açıklamalarda bulundu.

 GÜZELLİĞİMİN KONUŞULMASI RAHATSIZ ETMİYOR

Yoğun ilgi gören yayında ‘Younow' takipçilerinden övgü dolu sözler yorumlar alan Cansu Canan Özgen “Güzelliğimin konuşulması beni rahatsız etmiyor. Kendimi tabii ki güzel buluyorum. Türkiye standartlarının üzerindeyim. Güzel denmesi çok hoşuma gidiyor. Ama dünyada bir sarışın tabusu var. Bunu yıkmış olmak çok güzel. Güzelliğim mi başarım mı daha çok konuşulduğu vakit, Cansu çok zeki, Cansu çok çalışkan bunları duymak beni daha çok mutlu ediyor” dedi.

SAÇLARIMI BULAŞIK DETERJANIYLA YIKADIM

Yıldız Teknik Üniversitesi Maden Mühendisliği bölümü mezunu olduğunu belirten Cansu Canan Özgen “Okul dönemimde madende çalıştım. Çok zor bir meslek. Saçlarım da çok uzundu. Bulaşık deterjanıyla saçlarımı yıkıyordum. Baretin içine toplayıp koyduğunda bile çok farklı bir şekilde saçın ortaya çıkıyordu. Seçme şansım vardı. Ben de spikerliği seçtim'” dedi.

Son güncelleme: 13:36 - 17.04.2016