Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Cansu Dere yeni dizisi “Ferhat ile Şirin”le sosyal medyayı salladı
Cansu Dere yeni dizisi “Ferhat ile Şirin”le sosyal medyayı salladı
Cansu Dere başrollerini üstlendiği Ferhat ile Şirin dizisi ekranlara geri dönüyor. Tolga Sarıtaş ve Leyla Tanlar ile birlikte başrolü paylaşacak olan Cansu Dere'nin dizisinde efsanevi aşk hikayesi günümüzde yaşanacak.
Magazin 25 Ekim 2019 - 15:47

Uzun süredir ekranlarda yer almanya Cansu Dere suskunluğunu “Ferhat ile Şirin” dizisiyle bozuyor. Çekimlerine İstanbul'da başlanan dizide Cansu Dere’ye başrolde Sarıtaş ve Leyla Tanlar eşlik ediyor. Cansu Dere’nin yeniden bir dizi projesinde yer alması sosyal medyayı salladı.

CANSU DERE, BANU ROLÜNDE

Ferhat (Tolga Sarıtaş), Şirin (Leyla Tanlar) ve Banu (Cansu Dere)… Aşkın mucizesini de felaketini de yaşayacakları bir girdaba sürüklendiklerinden habersizdir. Onlarınki imkânsız bir aşkın hikayesi.

Ferhat ile Şirin'in büyülü, masalsı aşkının imkansızlığı Banu'nun tutkulu aşkıyla sağlanacak. Banu, Şirin ve Ferhat arasındaki bağın gücü, Ferhat-Şirin aşkının önündeki en büyük engel olacak.