Cansu Tosun’un babaannesi corona virüsüne yakalandı

Oyuncu Cansu Tosun zor zamanlar yaşıyor. Geçtiğimiz günlerde oğlu Marsel'i kucağına alan Tosun, aldığı corona virüsü haberiyle yıkıldı. Cansu Tosun sosyal medya hesabı üzerinden tüm sevenlerinden dua istedi.

Cansu Tosun’un babaannesi corona virüsüne yakalandı

Tosun, Instagram hesabından takipçilerini üzen bir haber paylaştı. Babaannesi Döne Tosun’un corona virüsü testinin pozitif çıktığını belirten güzel oyuncu sevenlerinden dua istemeyi ihmal etmedi. Babaannesinin hastahanede corona virüsü tedavisi gördüğünü belirten sevilen oyuncu virüse karşı yapılan uyarıları yineledi. Herkesi kurallara uymaya devam etti.

“DUALARIMIZ SENİNLE”

Sosyal medya hesabından kendisi gibi oyuncu olan Erkan Kolçak Köstendil’le olan düğün karesini paylaşan Cansu Tosun endişe verici bir haber paylaştı. Babaannesi Döne Tosun’un corona virüsü testinin pozitif çıktığını paylaşan Tosun “Babaannem dualarımız seninle güçlenip çıkacaksın inşallah hastahaneden” notunu düştü.

Bayramdan sonra artan corona virüsü vakalarına dikkat çeken başarılı yıldız herkesi önlemlere uymaya davet etti. Tosun, “Mesafenizi koruyun, maskenizi takın. Bazen bitmiş gitmiş gibi hissettiriyor bize biliyorum ama azalmadı. Çoğalmaya hızlıca devam ediyor” cümlelerini kurarak hayati önem taşıyan bir hatırlatma yaptı.