Sözcü Plus Giriş

Çapkınlıkta sınır tanımıyorum

Yaklaşık üç yıl önce ‘Firardayım’ adlı maxi single’ıyla adını müzik dünyasında duyuran Fulin, geçen yıl da ‘Keyf-i Halik’ şarkısıyla dikkatleri üzerinde topladı.

Yüksel ŞENGÜL
Güncellenme: 00:23, 12/02/2017
Çapkınlıkta sınır tanımıyorum

Yaklaşık üç yıl önce ‘Firardayım' adlı maxi single'ıyla adını müzik dünyasında duyuran Fulin, geçen yıl da ‘Keyf-i Halik' şarkısıyla dikkatleri üzerinde topladı. Geçtiğimiz sonbaharda ‘Süper Kahraman' teklisini çıkaran güzel şarkıcının en büyük destekçisi ise Demet Akalın oldu. 14 Şubat Sevgililer Günü'nde Trump Towers'ta Fiyort Live Performance'ta sahneye çıkacak olan Fulin'le Bebek'te buluştuk.

– ‘Süper Kahraman' şarkısıyla bir anda adından sıkça söz ettirmeye başladın. Doğru şarkıyı mı buldun?
Evet, ‘Süper Kahraman' bana yaradı, yıldızımı parlattı. ‘Biraz geç oldu beni anlaman / Aşka mı geldin süper kahraman' diyor.
– Seni mi anlatıyor şarkı?
Aynen öyle. Erkekler beni hep geç anlıyor.
– “Bana aşık olmak akıl kârı değil” demişsin bir röportajında…
(Gülüyor). Çok doğru demişim. Çünkü benim bir anım bir anıma uymuyor. Bazen çok duygusal oluyorum ve o an aşık olduğumu bile düşünebiliyorum. Bir gün sonra aşık olmadığımı söyleyebiliyorum. Anlık yaşıyorum.
– Bu sıralar aşkla aran nasıl?
Şu günlerde kendimi tanıyamıyorum. Çapkınlıkta sınır tanımadığım bir dönemdeyim (gülüyor). Ama kalbim çok kırık…

1

Emrah beni Aleyna'yla aldattı

– Eski sevgilin besteci ve aranjör Emrah Karaduman ve Aleyna Tilki beraberliğiyle ilgili çok şey yazılıp çizildi. Hatta bu olaya sen de dahil oldun. Nedin işin aslı?
Emrah Karaduman ve Aleyna Tilki konusunda kabak benim başıma patladı, herkes ‘Aldatıldın mı?' diye sormaya başladı. Ben de Emrah (Karaduman) tarafından aldatıldığımı söyledim.
– Buna tanık oldun mu?
Evet, aldatıldığıma tanık oldum. Ayrıca aldatılmak ilk kez başıma gelmiyor. Bugüne kadar yaşadığım bütün ciddi ilişkilerimin hepsinde aldatıldım. Hep aptal aşık oldum. Bu nedenle de çapkınlıkta sınır tanımıyorum, artık aşk yok benim için. Aşık olunca saçmalıyorum. Aşk bana yaramıyor. Müziğime olumsuz yansıyor.

5

Şarkı sefil oldu!

– Gelelim Sinan Akçıl olayına. ‘Sefil' adlı şarkıyı ondan aldın mı, almadın mı?
O olay gerçekten de çok karışık. Biliyorsunuz Demet Akalın beni destekliyor ve onun desteği benim için çok önemli. Şarkı aradığımı bilen Demet Hanım, bir gün “Sana bir sürprizim var. Sinan Akçıl'dan senin için şarkı istedim. Seni bekliyor” dedi. Sevinçten uçtum. Şarkı seçimi için Sinan Akçıl'la buluştuk ve ‘Sefil' adlı şarkıya bayıldım. Sinan Akçıl'ın sevgilisi Otilla da, şarkı yapan sektör de böyle bir müzikal beraberliği istemedi. El birliğiyle ‘Sefil', sefil oldu.

Hande'nin hayranları bana saldırdı

– Köstekçilerin var ama destekçin de var…
Demet Akalın'ı çok seviyorum. Beni her zaman destekliyor. O benim hayatımda her zaman olmalı.
– 14 Şubat Sevgililer Günü'nde vereceğin konserindeki repertuvara Hande Yener şarkısı almama kararı verdin… Neden?
Hande Yener'in fanları bana fena halde saldırdı. Bu yüzden konserde Hande Yener'i protesto ederek, şarkılarını repertuvarıma almıyorum.

13

Oyunculukta sınırlarımı zorlayabilirim

– Müzik dışında oyunculuk konusunda da kolları sıvadığını biliyorum…
Aldığım oyunculuk eğitimi hayatımda büyük değişikliklere neden oldu. Bir yıla yakın Altan Gördüm ve Vahide Perçim'den oyunculuk dersleri aldım.
– Hedefin nedir?
Önce bahar aylarında bir single çıkarmayı hedefliyorum. Bir sinema filmi ya da dizide oynamak istiyorum. Vahide Hanım “Oyuncu asla rol seçmez, gelen rolün kalıbına girer” diyor. Oyunculukta sınırlarımı zorlayabilirim.