Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Captain America oyuncusu cinayetten tutuklandı
Captain America oyuncusu cinayetten tutuklandı
Captain America serisinin ilk filminde ufak bir rol üstlenen Mollie Fitzgerald, annesinin taksirle ölümüne sebep olmaktan tutuklandı.
Magazin 2 Ocak 2020 - 11:29

Mollie Fitzgerald, annesini bıçakla öldürmekten suçlanıyor. Olay yerine gelen polis ekiplerinin Mollie Fitzgerald’ın annesi Patricia Fitzgerald’ın 20 Aralık’ta evinde ölü bulunduğunu, cesedin üstünde bıçak darbeleri olduğunu belirtti.

Mollie Fitzgerald tutuklanarak cezaevine konuldu. İlk davası Perşembe günü görülecek.

Fitzgerald, oyunculuğun yanı sıra film yönetmenliği ve yapımcılık işi ile de uğraşıyordu. The Lawful Truth ve The Creeps gibi düşük bütçeli filmlerde çalıştı.

Captain America’da ise Stark Girl’ü canlandıran Fitzgerald, filmde yönetmen Joe Johnston’a da asistanlık yapmış, 2011 yılında verdiği bir röportajda da, “Bu işin bir parçası olmak hayatımın en iyi deneyimlerinden biriydi” demişti.

Çıkan haberlerin ardından ise Fitzgerald’ın Instagram sayfasına yorum yağmaya başladı. Sosyal medya kullanıcıları Fitzgerald’ın fotoğraflarının altına, “Lanet olsun tüm hayatını mahvettin”, “Senin sorunun ne?”, “Annen seni doğurmamalıydı” gibi yorumlar yapıldı.

Son güncelleme: 11:50 - 02.01.2020