Captain America oyuncusu cinayetten tutuklandı

Captain America serisinin ilk filminde ufak bir rol üstlenen Mollie Fitzgerald, annesinin taksirle ölümüne sebep olmaktan tutuklandı.

Captain America oyuncusu cinayetten tutuklandı

Mollie Fitzgerald, annesini bıçakla öldürmekten suçlanıyor. Olay yerine gelen polis ekiplerinin Mollie Fitzgerald’ın annesi Patricia Fitzgerald’ın 20 Aralık’ta evinde ölü bulunduğunu, cesedin üstünde bıçak darbeleri olduğunu belirtti.

Mollie Fitzgerald tutuklanarak cezaevine konuldu. İlk davası Perşembe günü görülecek.

Fitzgerald, oyunculuğun yanı sıra film yönetmenliği ve yapımcılık işi ile de uğraşıyordu. The Lawful Truth ve The Creeps gibi düşük bütçeli filmlerde çalıştı.

Captain America’da ise Stark Girl’ü canlandıran Fitzgerald, filmde yönetmen Joe Johnston’a da asistanlık yapmış, 2011 yılında verdiği bir röportajda da, “Bu işin bir parçası olmak hayatımın en iyi deneyimlerinden biriydi” demişti.

Çıkan haberlerin ardından ise Fitzgerald’ın Instagram sayfasına yorum yağmaya başladı. Sosyal medya kullanıcıları Fitzgerald’ın fotoğraflarının altına, “Lanet olsun tüm hayatını mahvettin”, “Senin sorunun ne?”, “Annen seni doğurmamalıydı” gibi yorumlar yapıldı.