Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Delevingne kardeşler erken yaşta eroine başladı
Delevingne kardeşler erken yaşta eroine başladı
Güzelliği bir yana yaşadığı lezbiyen ilişkilerle gündemi meşgul eden ünlü top model Cara Delevingne şimdi de kardeşleri Poppy ve Chloe Delevingne'in açıklamalarıyla herkesi şok etti.
Hale Ceylan BARLAS
Magazin 10 Şubat 2017 - 14:54

Cara Delevingne’nin kardeşleri Poppy ve Chloe bir İngiliz dergisine çarpıcı açıklamalarda bulundu. Aile olarak çok zengin ve iyi bir yaşam sürdürdüklerini belirten kız kardeşlerden Poppy 12 yaşında eroine başladığını itiraf etti. Bunda annelerinin suçunun olduğunu da belirten Poppy, bu sayede üç kız kardeş olarak birbirlerine daha çok bağlandıklarını anlattı.
spl1358943_008Uzun süre tedavi gören, ilaçlar sayesinde bağımlılığın üstesinden gelen Poppy, o günleri geride bıraktığı için de çok mutlu olduklarını belirtti. Bunda en önemli etkenin ise sevgi olduğunun altını çizdi.
spl1358943_005Delevingne kardeşler ‘Annemiz de eroin kullanıyordu. Mutsuz bir hayat sürüyorduk. Cara da 16 yaşında eroine başlamıştı’ dedi.

Son güncelleme: 15:55 - 10.02.2017
Etiketler