Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Cardi B Avustralya’da adeta mobinge uğradı
Cardi B Avustralya’da adeta mobinge uğradı
Ünlü rapçi Cardi B, geçtiğimiz gün konser vermek için Avustralya'ya gitti. Havaalanında magazincilerle karşılaşan B, ummadığı bir tepkiyle karşılaştı. Muhabir bir kadın Cardi B'ye "Sidney'desin dostum. Burada bizim kurallarımız geçerli, senin değil" dedi...
Magazin 31 Aralık 2018 - 12:17

Son günlerde eşiyle boşanma noktasına gelen ünlü rapçi Cardi B, geçtiğimiz gün konser vermek için Avustralya’ya gitti. Havaalanında magazin muhabirleriyle karşılaşan B, görüntü vermemek için başını ve yüzünü bir şalla kapattı ve soruları cevaplamamak için yürümeye devam etti…
cardi-bMuhabirler ısrarlı davranınca da Cardi B, yalnız kalmak istediğini belirtti. O sırada erkek paparazzilerden biri arkasından bağırarak “Şimdi Sidney’desin dostum, Avustralya’dasın. Burada bizim kurallarımız geçerli, senin değil! Bu konuda net olalım” dedi.
cardi-b-video-goruntuCardi B, yapılan bu nahoş harekete tepki vermezken bir başka kadın paparazzi ise “Kocanızın sizi terk etmesine şaşmamalı” dedi. Rapçinin yayıncısı ise kadının üzerine yürüdü ve rahat durmazsa onu vurmakla tehdit etti.

Cardi B

Ünlü rapçi Cardi B

B daha sonra sosyal medya hesabından video yayınlayarak hissettiklerini paylaştı. Paparazziler yüzünden pek çok ünlü kişinin hayatının zorlaştığını, kiminin intihar ettiğini belirtti ve kendisinin şöhret oyunu ne kadar zor olsa da bunun asla başına gelmeyeceğini söyledi.

Cardi B

Cardi B

26 yaşındaki rapçi daha sonra yaptığı bir açıklamada ise “Sizler insanları çıldırtıyorsunuz. İnsanları yargılıyorsunuz. İnsanlar hakkında söylentiler çıkarıyorsunuz. Tepki verdiklerinde de onlara bir şey söyleyebileceğini sanıyorsunuz” dedi.