Sözcü Plus Giriş

Çarpışma 13. yeni bölüm 2. fragmanı geldi! Kadir öz babasının katili olacak!

Çarpışma 13. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı. İlk fragmanın ardından yayınlanan ikinci fragmana Veli'nin "Kadir öz babasının katili olacak" sözü damgasını vurdu. 2. fragman öncesinde yayınlanan ilk fragmanda ise Zeynep, Kadir'e tavır yapıyor. Cemre ile aynı mekana gidiyorlar ama yanlarına oturmuyorlar. Kadir'in davetini de reddeden Zeynep lafını esirgemiyor. Kadir, hayatında sadece Zeynep'e aşık olduğunu anlatıyor. Kadir ve Zeynep sonunda kozlarını paylaşıyor. Zeynep'ten büyük bir itiraf geliyor. Kadir'e 'ben sensiz geçirdiğim her gün öldüm' diyor. İşte Çarpışma 13. yeni bölüm fragmanları...

Sozcu.com.tr
Güncellenme: 21:38, 05/03/2019

ÇARPIŞMA 13. YENİ BÖLÜM FRAGMANI


ÇARPIŞMA SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI? İŞTE 12. SON BÖLÜM ÖZETİ…

Kadir sevdiklerinin ölümüne neden olan bombalı saldırıyı düzenleyenlerin bulunduğu hücre evinin adresini öğreniyor. Hücre evine baskın yapan Kadir herkesi tek tek öldürdükten sonra bilgi almak için bir kişiyi sağ bırakıyor. Sağ bıraktığı kişiden patlamayı planlayanların kimler olduğunu öğrenmeye çalışıyor. Kadir’in yaptıklarına dayanamayan adam ise bu işi planlayan kişinin Cansız olduğunu söylüyor. Bu sırada Veli de Kadir’in babası olduğunu bildiği Cansız ile yüzleşiyor.

ZEYNEP CANSIZ’I ÖĞRENİYOR

Haydar olay yerine gelince Seyfi bu işin arkasındaki ismin Cansız olduğunu ona söyler. Haydar bunu duyunca şoke olur. Artık Adalı’yı durdurmanın bir yolu yoktur. Kerem Zeynep’in yanına gelerek Kadir’in ona söylediklerini anlatır. Zeynep deliye döner. Telefonla Kadir’i arar. Kadir’e nerde olduğunu sorar. Zeynep Kadir’in yanına gitmek için hemen yola çıkar. Kadir, Zeynep’e patlamanın arkasında Cansız’ın olduğunu söyler. Zeynep, Veli’nin Cansız ile ilgili söylediklerini hatırlar ancak Kadir’e birşey diyemez.

ÇARPIŞMA SON BÖLÜM İZLE

Veli, hastanede yatan Selim’in yanına gelir. Selim, Veli’nin Cansız ile görüştükten sonra sağ kalmasına şaşırıyor. Veli’ye ondan ne istediğini sorunca Veli Cansız’ın Kadir’i istediğini anlatır.

KEREM CEMRE’Yİ DEMİR İLE GÖRÜYOR

Kerem Cemre’nin yanına hastaneye geldiğinde onu Demir ile birlikte görür ve hastaneden çıkıp gider. Veli telefonla Zeynep’i arayarak görüşmek istediğini söyler ancak Zeynep’in görüşmeye niyeti yoktur. Veli bundan sonra onun kendisyle görüşmek isteyeceğini söyler. Bu arada Cemre hastaneden çıktıktan sonra Kerem’i görür. Kerem Cemre’nin yanına giderek “geçmiş olsun” der. Cemre ona karşı soğuktur ve Kerem’e “Hatırlamıyorsun değil mi bana yaptıklarını” der ve söyleyecek başaka birşeyin var mı” deyince Kerem yok der. Cemre çekip gider.

CANSIZ BİR HAYALET

Kadir, Seyfi’nin yanına gider ve Cansız ismini ona da verir. Seyfi’den onun peşine düşmesini ister ama Seyfi söylediği kişinin bir hayalet olduğunu söyler. Kadir ardından Haydar müdürün odasına girerek Cansız’ın kim olduğunu sorar. Haydar Kadir’e Cansız’ın kim olduğunu anlatır ve ondan bir delilik yapmamasını ister ama Kadir onu bulacağını söyler.

Yayınlanma Tarihi:23:02,