Büyük restleşme! Çarpışma 18. yeni bölüm fragmanı yayında!

Çarpışma'da heyecan dolu bir bölüm daha geride kaldı. Çarpışma 18. yeni bölüm fragmanı SHOW TV'de ekrana geldi. Yayınlanan yeni fragmanda; Kadir, Haydar Müdür ile konuşuyor ve Haydar, Kadir'e 'yeni bir celladın var' diyor. Kadir, Zeynep'i oradan çıkaracağını söylüyor. Yakup Meral ile beraber arabada ve Kerem'e çarpıyorlar. Kadir ve Cansız arasında büyük restleşme yaşanıyor. İşte Çarpışma 18. yeni bölüm fragmanları...

Büyük restleşme! Çarpışma 18. yeni bölüm fragmanı yayında!

ÇARPIŞMA 18. YENİ BÖLÜM FRAGMANI


ÇARPIŞMA SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI? İŞTE 16. SON BÖLÜM ÖZETİ…

Kadir, Selim'den istediklerini tek tek sıralar. Tam da bu sırada Cansız, Kadir'i arar, Kadir’e “beni arıyormuşsun?” der. Kadir onu bulmaya çok yaklaştığını söyler. Cansız kendisini bulması için Kadir'e 48 saat süre verir ve ardından “48 saat içinde beni bulamazsan seni öldüreceğim” diyerek tehdit eder. Cansız'ın kendisini izlediğini anlayan Kadir delirir. Masadan kalkarken Kadir de istediklerini yerine getirmesi için Selim'e 48 saat mühlet verir.

VELİ BELMA’YI KÖŞEYE SIKIŞTIRIYOR

Bu arada Veli Belma’ya o videoyu neden istediğini bildiğini söyler. Videoyu ortadan kadıramamsı durumunda Selim’den tek kuruş alamayacağını, boşandıkları takdirde onun parasına dokunamayacağını söyler. Ardından da eğer videoyu alıp yok ederse Selim’in her şeyini alabileceğini söylediğinde Belma ona videoyu verip veremeyeceğini sorar. Veli de, videoyu vermeyeceğini kendi menfaatleri için kullanacağını söyler. Selim’e videoyu gösterir. Selim gördükleri karşısında ne yapacağını şaşırır.

CANSIZ’DAN VELİ’YE 48 SAAT SÜRE

Veli, Cansız ve Kadir'e büyük acılar yaşatarak Adem'in intikamını alacağına ant içerken, Cansız kaseti bulup getirmesi için Veli'ye de 48 saat süre verir. Öte yandan Kadir ve Cemre, Kerem'i cezaevinden çıkarmak için var güçleriyle çalışır. Zeynep ve Serpil de başka bir koldan onlara destek verir. Kerem'i özgürlüğüne kavuşturacak yollardan birisi Yakup'a, birisi Meral'e bir diğeri de Ömer'e çıkmaktadır.

KADİR YENİ BİR İSİM ÖĞRENİYOR

Cezaevindeki Kerem zor durumdadır. Cezaevinde Veli ve Selim'in kurduğu ölüm tuzakları işlemeye başlamıştır. Saldırıya uğrar. Kadir Veli’ye ulaşır. Ona “Adem’i sen öldürdün değil mi?” diye sorar. Veli onu öldürmediğini söyler ancak Kadir’i ikna edemez. Cansız'ın peşinde olan Kadir, Zarif'ten onu Cansız'a götürecek yeni bir isim öğrenir. Bunun Cansız'ın yeni bir pususu olduğundan habersiz olan Kadir Cevdet'ten kendini Cansız'ın mekanına götürmesini istiyor. Cevdet'in tarifiyle bir limana gelen Kadir, Cevdet'in işi bozmaması için ağzını bantlayıp bagaja koyuyor. Cansız'ı bulmak için konteynerler arasında temkinli ilerleyen Kadir adamlardan birini görünce hemen saklanıyor. Adamları tek tek indiren Kadir’i Cansız konteynerlerin arasında gizlice seyretmektedir.

ZEYNEP KADİR’İN KİM OLDUĞUNU AÇIKLIYOR

Kadir'e bir şey olmaması için her şeyi yapmaya hazır olan Zeynep ise son çare olarak Cansız'ı telefona arar. Sonunda dayanamayıp telefonu açan Cansız’a, Kadir’e birşey yapmaması için yalvarır. Cansız “Kadir’i öldürmemek için bana birşey söyle” der. Zeynep “Kadir sizin oğlunuz” dediği anda Cansız perişan olur. Bu sırada Cansız Kadir’e ateş etmek üzere olan Selim’e yapma diye bağırır. Selim Kadir’i vurmuştur. Cansız “yusuf” diyerek Kadir’in yanına koşar.

ÇARPIŞMA SON BÖLÜM İZLE

CANSIZ: SAKIN ÖLME!

Cansız'ın yerde yaralı halde yatan Kadir'in başucuna gelir. Kadir’e ölme diye yalvarır. Yaralı olarak hastaneye gelen Kadir’in yanına giden Zeynep perişan haldedir. Gözyaşlarına hakim olamaz. Uykudaki Kadir'in ellerini tutup, “ben bu kadar korkarken seni nasıl seveceğim. Her günüm sen kaybetme korkusuyla geçiyor” diyerek korkularını, kaygılarını ve ona olan sevgisini dışa vurur.

ZEYNEP İTİRAF EDİYOR

Veli’yi arayan Cansız, “oğlum ölmedi Veli. Selim yapamadı. Onu oraya sen gönderdin” der. Veli kaygılanmıştır. Cansız Kadir’in oyuncaklarından birini eline alır. “Bundan sonra seni kimse benden alamaz oğlum. Ölene kadar beraberiz” der. Veli hastanedede Zeynep’e, “Kadir’in oğlu olduğunu sen söyledin değil mi?” diye sorar. Zeynep söylediğini kabul eder ve ardından “sen düşün bakalım şimdi Cansız’ın nefretinden nasıl kurtulacaksın” der.