Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Çarpışma 19. yeni bölüm fragman/ilk sahne geldi! “Ben seni kurşunla öldürmem seni toprağa gömerim!” (Çarpışma 18. son bölüm izle)
Çarpışma 19. yeni bölüm fragman/ilk sahne geldi! “Ben seni kurşunla öldürmem seni toprağa gömerim!” (Çarpışma 18. son bölüm izle)
Çarpışma 18. son bölümü ile bu akşam ekrana geldi. Yayınlanan son bölümde; Cemre babası Selim'in gözleri önünde intihar etmesinden dolayı büyük şok yaşıyor. Kerem Cemre'ye bu acılı günlerinde destek olmaya çalışıyor. Kadir, Haydar'dan Ivan'ın hem onu hem de Veli'yi öldürmek için geldiğini öğreniyor. Cansız Ivan'ın Kadir'in de peşinde olduğunu anlayınca Zarif kimliği ile Kadir'i arayarak dikkatli olmasını söylüyor. Ivan adamlarına takip ettirdiği Veli için ilk saldırı emrini verirken, Kadir ve Çetin de kendilerini bir çatışmanın ortasında buluyor. Çarpışma 19. Yeni bölüm fragman/ilk sahne yayınlandı. İşte dizi ile ilgili merak ettikleriniz...
Sozcu.com.tr
Magazin 18 Nisan 2019 - 22:57

Çarpışma Show TV'de bu akşam 18. son bölümü ile seyirci karşısına çıktı. Çarpışma son bölümde; Kadir, intikam için gelen Ivan’ın peşinde olduğunu öğreniyor. Haydar Kadir’i Ivan’ın ne kadar tehlikeli biri olduğu konusunda uyarırken, Cansız da, Zarif kimliği ile Kadir’i arayarak karşı karşıya olduğu tehlike karşısında dikkatini çekiyor. Zimmetine para geçirmek suçundan gözaltına alınan Zeynep büyük bir şok yaşarken Kadir, onun suçsuzluğunu ispat etmek için harekete geçiyor. Kadir Zeynep’i kurtarabilmek için Veli’nin ona olan zaafından faydalanmak isterken Cemre de Demir üzerinden Zeynep’i kurtaracak belgelere ulaşmaya çalışıyor. Ivan’ın yaptığı saldırı planının içinde bu kez Cansız da vardır. Çarpışma 19. Yeni bölüm fragmanı/ilk sahne geldi. Haberimizden Çarpışma son bölüm özetini okuyabilirsiniz…

ÇARPIŞMA 19. YENİ BÖLÜM FRAGMANI/İLKSAHE GELDİ

ÇARPIŞMA SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI? İŞTE 18. SON BÖLÜM ÖZETİ…

Selim’in vurduğu Kadir, yaralı halde yerde yatarken Cansız yanına gelir. Kadir’in üstünde çelik yelek olduğunu görünce rahatlamıştır. Bu sırada Haydar ve ekibi de olay yerine gelir. Hızla hastaneye kaldırılan Kadir ameliyata alınır. Sırtındaki kurşun çıkarılır.Hayati tehlikesi olmayan Kadir, kısa sürede ayağa kalkar.

VELİ VE SELİM ARTIK CANSIZ’IN DÜŞMANI

Kadir’in oğlu olduğunu öğrenen Cansız adamlarına Veli ve Selim'i yakalamaları talimatını verir. Veli ve Selim’in ofislerini basan Cansız’ın adamlarının elinden kurtulmayı başarır. Veli ve Selim artık Cansız’ın düşmanı olmuştur.

ASİYE GERÇEĞİ ANLATIYOR

Cansız, Kadir'in yattığı hastaneye gelir. Zeynep’in onun oğlu olduğu gerçeği ile içi şüphe dolan Cansız Asiye’nin boğazına bıçak dayar ve Kadir’in oğlu Yusuf olup olmadığını sorar.Asiye gerçeği Cansız’a anlatmak zorunda kalır. Bu sırada Veli de hastaneye gelir. Cansız ve Veli Kadir’in odasında yan yana gelir. Veli ve Cansız arasında gerilim had safhaya ulaşır. Birbirlerine meydan okurlar. Zeynep ve Asiye Kadir’in Cansız’ı öğreneceğinden endişe ederek büyük panik yaşar.

ZEYNEP’E BÜYÜK ŞOK!

Zeynep, kapısını çalan polislerden zimmetine para geçirmek suçıundan gözaltına alınacağını öğrenince şoke oluyor. Kerem ve Cemre, birbirlerine daha da yakınlaşırken Meral ise Yakup tarafından saldırıya uğrayarak alıkonuyor.

CANSIZ SELİM’İ KIZI İLE TEHDİT EDİYOR

Belma ve Demir'in ihanetini öğrenen Selim, Belma'yı vurur. Selim Belma’nın öldüğünü sanırken üzerindeki baskı daha da artmaktadır. Selim, Cansız'dan kendisini kurtarmasını ister. Cansız’ı Kadir’e gerçekleri anlatmakla tehdit eden Selim, onun kızı Cemre’nin hayatıyla tehdit edilince büyük bir şok yaşar. Cansız, Selim'den kızının hayatına karşılık kendi hayatını ister. Selim kapana kısılıdığının farkındadır. Öldürdüğü karısının mezarına gider. Bu sırada Cemre de gelir. Gizlice Cemrre’yi takip eden Kerem yanlarına gelir.

ÇARPIŞMA SON BÖLÜM İZLE

SELİM İNTİHAR EDİYOR

Selim silahını Kerem'e doğrultur. Bu sırada arkasında bulunan Kadir, Selim'e teslim olmasını söyler. Selim silahını başına dayar ve Cemre'nin yaşaması için kendi hayatına son verir. Cansız, Veli'ye Kadir'in paralarına el koyduğu Rus Ivan'ın kendisiyle hesaplaşmaya geleceğini söyler. Ivan sadece Veli'den değil, Kadir'den de intikam almak için geliyor.

KADİR’E CANSIZ VE HAYDAR’DAN UYARI

Haydar Müdür Kadir’e intikam almak için gelen Ivan’ı anlatır. Kadir onun kim olduğunu sorduğunda “Cellat” der. Kaidr’in “kimin celladı” sorusuna ise “senin celladın. Bu adam seni infaz etmek için gelmiş” diyerek onu çok dikkatli olması konusunda uyarır. Bu arada Cansız Ivan’ın Veli’den başka Kadir’in de peşinde olduğunu öğreniyor. Kadir’i Zarif kimliği ile arayarak Ivan konusunda uyarıyor. Kadir’e “Eğer Ruslar birini almaya geldilerse kendisini almadan geri dönmezler” der.

KADİR’DEN ZEYNEP’E DESTEK

Zimmetine para geçirmek suçlaması ile gözaltına alınan Zeynep büyük bir şok yaşar. Kadir, Zeynep’i görmeye gider. Ona “Ben seni burdan çıkartacağım. Kim ne söylerse söylesin sen buradan çıkacaksın” der. Zeynep’in yanından ayrılırken onun “Aylin’i unutma olur mu” sözleri içini yakar. Zeynep’e sarılır.

Son güncelleme: 00:24 - 19.04.2019