Çarpışma 20. yeni bölüm fragman/önizleme geldi! Meral, Yakup’u ateşe verdi! (Çarpışma 19. son bölüm izle)

Çarpışma 20. bölüm fragman | önizleme yayınlandı. Yeni bölüm fragman | önizlemesinde Meral, Yakup'u önce dövüyor sonrasında ise benzin döküp yaktığı evde bırakıyor. Yayınlanan son bölümde; Zeynep, Kerem ve Cemre Kadir'in arabasında bombadan habersiz bir şekilde bekliyor. Ivan'ın Cansız'a hazırlattığı bomba büyük gürültüyle patlarken silahlar konuşmaya başlıyor. Zeynep, Kerem ve Cemre için bir mucize gerçekleşiyor. Kadir, yaşananların ardından saldırının ardındaki ismin peşine düşüyor. Bu sırada Veli de ailesinin katledilmesinden sorumlu olan Ivan'ın peşindedir. Veli, Ivan’ın kurduğu tuzağa düşüyor. Kerem, Meral’e yardım etmeye karar veriyor. Kerem Yakup’u ve Meral’i nasıl bulacağını düşünürken onları bulmasını sağlayacak fikir Cemre'den geliyor. İşte dizi ile ilgili merak ettikleriniz...

Çarpışma 20. yeni bölüm fragman/önizleme geldi! Meral, Yakup’u ateşe verdi! (Çarpışma 19. son bölüm izle)

ÇARPIŞMA 20. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

ÇARPIŞMA 20. YENİ BÖLÜM ÖNİZLEME

Çarpışma Show TV'de bu akşam 19. son bölümü ile seyirci karşısına çıktı. Çarpışma son bölümde; Zeynep, Kerem ve Cemre Kadir’in arabasına düzenlenen bombalı saldırıdan kurtulurken, ortalık savaş alanına dönüyor. Kadir bu mucizevi kurtuluşun ardında kendisini kollayan birinin olduğunu anlıyor. Kadir'in yanı sıra, Veli de Ivan'ın peşine düşüyor. Veli, Ivan'a ulaşmanın yolunu bulurken, Ivan’ın da bir planı vardır ve sonunda Veli’yi ağına düşürüyor. Öte yandan Zeynep, Cemre'nin Belma ve Demir'e boyun eğmesini içine sindiremiyor. Zeynep’in yapacağı hamle bambaşka bir tehlikenin fitilini ateşliyor. Kadir sonunda, Ivan'ın izini buluyor. Haberimizden Çarpışma son bölüm özetini okuyabilirsiniz…

ÇARPIŞMA SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI? İŞTE 19. SON BÖLÜM ÖZETİ…

Yakup, Meral'in darp edilmiş haldeki fotoğrafını Kerem'e gönderir. Kerem fotoğrafı görünce çıldırır.Meral Kerem’in onu bulması için bulunduğu yerin konumunu mesaj olarak yollar. Kerem, Meral’i Yakup’un alıkoyduğu yerde bulur. Ancak Kerem’e tuzak kuran Yakup içinde Meral’in de bulunduğu arabayı hızla onun üzerine sürer. Ölümle yüz yüze gelen Kerem, son anda kurtulurken Yakup, Meral'le birlikte kaçar.

KADİR’E BÜYÜK TUZAK!

Ivan, para karşılığında Ahmet'i Adalı'nın arabasına bomba koyması için görevlendirir. Kadir, Zeynep, Cemre ve Kerem ile birlikte mahkeme çıkışı yola çıkar. Adalı, yolda giderken bir arabanın takip ettiğini fark eder. Kadir'i takip eden Ivan'ın adamları, yolda Kadir'e ve arabadakilere kurşun yağdırır. Kadir, hem arabayı kullanıp hem de saldırganlara ateş açar ancak bir süre sonra Ruslar arabanın etrafından uzaklaşır. Kadir, öfkeyle arabadan inerek saldırganlara ateş açar.

ÇARPIŞMA SON BÖLÜM İZLE

IVAN, BOMBAYI ÇALIŞTIRIYOR

Kadir, silahlı saldırın ardından Rusların bir anda uzaklaştıklarını görünce arabasına bomba yerleştirildiğini anlar. Zeynep, Kemre ve Cemre'ye dışarı çıkmaları için bağırmaya başlar. Bu sırada Ivan da, bombayı aktif hale getirmek için, bombanın bağlı olduğu telefonu arar.

MUCİZEVİ KURTULUŞ

Kadir’in geri dönüp koşarak Zeynep, Cemre ve Kerem’e arabadan çıkmaları için bağırır. Arabadakiler ne olduğunu anlamaya çalışırken birden bire bomba büyük bir gürültüyle patlar. Kadir büyük bir şok yaşarken silahlar çekilir. Mermiler havada uçuşmaya başlamıştır ortalık savaş alanına döner. Ancak Cansız’ın yaptığı son hamle, Zeynep, Kerem ve Cemre için mucizevi bir kurtuluşu gerçekleştirir.