Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Çarpışma 21. yeni bölüm fragmanı geldi! Zeynep’ten evlilik itirafı
Çarpışma 21. yeni bölüm fragmanı geldi! Zeynep’ten evlilik itirafı
Çarpışma 21. yeni bölüm fragmanı bugün ekrana geldi. Show TV'de perşembe akşamları yayınlanan Çarpışma dizinsinin yen fragmanında; Zeynep, Asiye'ye Kadir ile evlenmek istediğini ve Cansız'ın babası olduğunu ona söyleyeceğini söylüyor. Demir, Meral'den Cemre'yi ona getirmesini istiyor. Cansız Asiye'nin kapısına dayanıyor ve onun gırtlağına sarılıyor. İşte Çarpışma 21. yeni bölüm fragmanı...
Sozcu.com.tr
Magazin 6 Mayıs 2019 - 23:02

ÇARPIŞMA 21. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

ÇARPIŞMA SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI? İŞTE 20. SON BÖLÜM ÖZETİ…

Kadir arabasında bomba olduğunu anlayınca Zeynep, Cemre ve Kerem’i kurtarmak için hamle yapar. Ancak bomba büyük bir gürültü ile patlar. Kadir patlamanın etkisiyle karısını ve kızını kaybettiği bombalı saldırıyı hatırlar. Ivan Kadir’in arabası yerine başka bir arabanın patlamasıyla şok geçirir.

CANSIZ: OĞLUMU KİMSE ÖLDÜREMEZ!

Bombayı başka araca naklettiren Cansız’dır. Cansız’a neler olduğunu soran Ivan’a karşılık olarak, “Sen bir adım sonrasını hesaplarsın ama ben 11 adım sonrasını hesaplarım. Şimdi olay şu; kimse benim oğlumu öldüremez” der. Veli ailesinin öldürülmesinden sorumlu olan Ivan’ın yanına gelerek onunla yüzleşir.

KEREM YAKUP’U BULUYOR

Veli, Ivan’dan intikam almak için yaptığı planı Kadir’e açıklar. Kadir, Ivan’ın onu parçalayacağını söyler. Veli de Ivan’ı kendisinin öldüreceğini üstüne basa basa söylerek Kadir’den zamanında yetişmesini ister. Bu arada Kerem de Meral’i hırpalayan Yakup’u bulur. Yakup’a sağlı sollu yumruklarla saldırıp altına alan Kerem ona Meral’e nasıl kıydığını sorar. Ardından da Meral’in yerini öğrenir.

IVAN’DAN KORKUNÇ İTİRAF

Kadir, Veli’nin bulunduğu yere gelir. Veli, Ivan’ın yaptığı işkence yüzünden kendinden geçmiş bir haldedir. Kadir ve Ivan kapışmaya başlar. Ivan Kadir’in işini bitirdiğini sanırken Kadir yerden son bir hamleyle kalkar ve Ivan’a yeniden saldırır. İkisinin kapışmasında galip gelen Kadir olur. Bu sırada Ivan’ın adamlarından bir yanında Zeynep ile çıkagelir. Kadir şoke olur. Ivan silahını Veli ve Kadir’e doğrultur. Bu sırada Ivan’ın adamı Veli’ye ailesinin ölüm emrini verenle onu koruyan kişinin aynı olduğunu söyler. Bu itiraf Veli ve Kadir’e büyük bir şok olur. Veli bu ismin Cansız olduğunu anlamıştır.

ÇARPIŞMA SON BÖLÜM İZLE

CANSIZ KADİR’İ BİR KEZ DAHA KURTARIYOR

İşte tam bu sırada Cansız’ın keskin nişancı silahını ateşler. Ivan ve adamlarını öldürür. Kadir, Zeynep ve Veli'yi de son anda ölümden kurtulmuştur. Ardından Cansız ve adamları ortaya çıkar. Kadir Zarif olduğunu sandığı Cansız’a öfke dolu bakışlarla bakar.

KADİR’DEN VELİ’YE KRİTİK SORU!

Kadir silahını çekerek Cansız’a doğrultur. Veli’ye “Cansız bu adam mı?” diye sorar. Zeynep korku dolu gözlerle Veli’ye bakar. Kritik an gelmiştir. Veli’nin ağzından çıkacak söz, Cansız’ın ölüm fermanıdır. Ancak Veli, karşısındaki ismin Cansız olmadığını söyler.

MERAL’DEN ŞOKE EDEN İNTİKAM

Meral kendisini döven ve ağır işkenceler yapan Yakup’un olduğu eve gider. Yakup’u sopayla döver. Aldığı darbelerle yere yıkılan Yakup’un sonu gelmiştir. Meral yanında getirdiği benzin dolu bidonu evin her yerine boşaltır ve evi ateşe verir.

Son güncelleme: 08:35 - 07.05.2019