Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Çarpışma 22. yeni bölüm fragmanı yayında! Cansız’ın büyük oyunu
Çarpışma 22. yeni bölüm fragmanı bugün ekrana geldi. Yayınlanan yeni fragmanda; Kadir ve Veli Zeynep'i alıkoyan Cansız'ın peşinde. Cansız, Zeynep'e 24 saat mühlet veriyor. Cemre'yi kaçıran Demir onu yaralarken, Kerem, onu hastaneye yetiştirmeye çalışıyor. Cansız'ın büyük oyununda Veli ve Kadir karşı karşıya geliyor. İşte Çarpışma 22. yeni bölüm fragmanı...
Sozcu.com.tr
Magazin 14 Mayıs 2019 - 09:57

ÇARPIŞMA SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI? İŞTE 21. SON BÖLÜM ÖZETİ…

VELİ, ZARİF'İN CANSIZ OLDUĞUNU SÖYLEMEDİ!

Kadir ile Zarif arasında hesaplaşma yaşanırken Kadir, Zarif'in Cansız olup olmadığını Veli'ye sorar. Veli de, Zarif’in Cansız olmadığı yalanını söyler. Bu stresli anda Kadir’in baba katili olmasını istemeyen Zeynep’in gözü Veli’dedir. Veli’nin cevabı onu çok rahatlatır. Ancak Veli’nin sözüne güvenmeyen Kadir Zarif'i serbest bırakmadı. Kadir, Zarif'i bir depoya getirdi ve orada alıkoydu. Kadir, Zarif'in gerçek kimliğini öğrenmek için önce Asiye'nin yardımcısı Bahar'ı sorguya çekerek Asiye ile onu yüzleştirir. Ancak Cansız'ın ölümle tehdit ettiği Bahar ve oğlunu korumak isteyen Asiye, Kadir'e yalan söyler. Aradığı cevapları bulamayan Kadir, Ahmet’i Cansız'ın adamlarının elinden kurtarır. Haydar Müdür ile birlikte Ahmet’i sorguya çeker. Ahmet, Cansız ismini duymadığını söyler ancak Kadir'in gösterdiği fotoğraftaki kişinin Zarif'ikollayan kişi olduğunu söyler. Kadir, Zarif'in gerçekte Cansız olduğunu anlar.

ZEYNEP, HAYDAR'A GERÇEKLERİ ANLATTI!

Zeynep, Kadir'in Cansız'ı öldürmesini engellemek için Veli’nin son çare olarak işaret ettiği kişi olan Haydar’a gider. Zeynep Haydar'a tüm gerçekleri anlatır. Cansız'ın Kadir'in babası olduğunu öğrenen Haydar şoke olur.

CEMRE’DEN BELMA VE DEMİR'E AĞIR DARBE!

Veli, Belma ve Demir'in ihanet videosunu Zeynep'e verir. Zeynep gerçeği öğrenmesini istediği Cemre’ye bu videoyu verir. Babasının cenazesine katılan Belma ve Demir’in karşısına çıkar. Cemre, babası Selim'e yaptıkları ihanetin belgesini onlara gösterir. Selim'in mirasından pay alamayacaklarını anlayan Belma ve Demir büyük şok yaşar. Cemre ikinci büyük darbeyi Demir’e indiri ve ona hakkında meslekten men edilmesi için baroya dilekçe verdiğini söyler.

ÇARPIŞMA SON BÖLÜM İZLE

KADİR, CANSIZ İLE KARŞI KARŞIYA

Zarif'in Cansız olduğunu öğrenen Kadir, öfkeden deliye dönmüştür. Kadir’i engellemek isteyen Haydar Müdürün planı da işe yaramaz. Karşısında polis arkadaşlarından oluşan insan duvarını gören Kadir son hamle olarak silahını belinden çıkarır ve kafasına doğru tutar. Gitmesine izin vermemeleri durumunda kendini öldüreceği tehdidinde bulunur. Kadir’i çok iyi tanıyan Haydar çaresizce onun gitmesine izin verir. Kadir, Cansız'ı alıkoyduğu depoya doğru hızla yola çıkar. Haydar ve ekibi de onu takip eder. Kadir'in polislerle birlikte depoya geldiğini öğrenen Cansız, Kadir'in gerçeği öğrendiğini anlar. Cansız'ın adamları onu depodan çıkardığı sırada Kadir de depoya gelir. Cansız ve adamları Kadir'le karşı karşıya kalır.

CANSIZ BİR KEZ DAHA KURTULUYOR!

Bu sırada Haydar Müdür ve polisler de depoya ulaşmışlardır. Kadir ve Cansız arasında çatışa çıkar. Çatışmayı bir binanın çatısından izleyen Veli sialhını kurar ve Cansız’ı öldürmek için uygun anı kollar. Ancak Cansız kurnazlığını bir kez daha kullanarak bu ateş çemberinden sağ kurtulmayı başarır ve kaçar.