Sözcü Plus Giriş

Çarpışma 3. yeni bölüm fragmanı geldi! Sır ortaya çıktı

Çarpışma 3. yeni bölüm fragmanı ile nefesleri bir kez daha kesti. Yeni fragmanda; Kadir ve Zeynep birbirlerine kelepçelenmiş halde polis merkezine geliyor. Kadir Zeynep'e "bana güvenmiyor musun" diyor. Kadir, Cemre'yi bıçaklayanın ve çarpışmada arabadakilerden dördüncü kişinin kimliğini öğrenince şok oluyor. İşte Çarpışma 3. yeni bölüm fragmanı...

Sozcu.com.tr
Güncellenme: 15:21, 03/12/2018

Çarpışma 3. yeni bölüm fragmanı SHOW TV tarafından yayınlandı. Kadir ile Zeynep’in yetimhaneden eski arkadaş oldukları ortaya çıktı. Hayat onları en zor günlerinde bir kez daha bir araya getirdi. İşte son bölümde yaşananlar…

ÇARPIŞMA İKİNCİ BÖLÜMDE NELER YAŞANDI? İŞTE 2. BÖLÜM ÖZETİ…

Zeynep kazadan sonra kendine gelir. Kızını kurtarmak için bankadan aldığı paraları Veli ile buluşacağı yere gelir. Veli’ye seslenir ama arkasında başka birinin varlığını hisseder. Arkasındaki Kadir’dir. Kadir onu tanımıştır. Zeynep, durumu anlatır. Kızının Veli’nin elinde rehin olduğunu ve parayı götürmesi gerektiğini söyler. Kadir, silahını ona doğrultup teslim olmasını söyler ama Zeynep ona gitmesi gerektiğini söyler. Arkasını dönüp giderken silah sesleri ile duraklar. Kadir havaya ateş açmıştır. Zeynep geri döndüğünde Kadir yere yığılır. Zeynep hemen yanına gider. Kadir nefes almamaktadır. Hemen ambulansı arar. Bu sırada polisler içeri girer. Onlara Kadir’in durumunu anlatır.

zeynep-c

Selim Belma’yı arar. Belma cevap vermez. daha sonra Demir’i arar. Demir’e nerede olduğunu sorar. Demir evde olduğunu neden araddığını sorar. Demir’e Cemre’nin kaza yaptığını söyler. Demir ve Belma apar topar harekete geçer. Tam merdivenlerden inerken yerde kan izlerine rastlarlar. Kanın kime ait olduğunu tartışırken Belma evdeki kasaya bakar. Kasanın içi boştur.

KEREM CEMRE’Yİ BIÇAKLIYOR

Kerem ve Yakup soygun için girdikleri evde Cemre’ye rast gelince, Kerem onu bıçaklamıştır. Evden acele ile kaçarken kaza yaparlar ve çarpıştıkları kişi Cemre’dir. Yakup Kerem’i öldü sanarak terk eder. Eve geldiğinde, Meral onu telefonla arayarak ne yaptıklarını sorar. Yakup yalan söyler ama Meral televizyonu açmasını ister. Televizyonda yaptıkları kaza ile ilgili görüntüler vardır.
VELİ GALİP’E ONU NASIL ÖLDÜRECEĞİNİ ANLATIR

Galip Veli’yi arar. Parayı iade edeceğini söyler. Veli kumar borcunu ödeyip ödemediğini sorar. Galip parayı vereceğini söylese de Veli artık parayı istemediğini onu nasıl öldüreceğini anlatır. Galip telefonu Veli’nin suratına kapatır.

kadir-c

BELMA VE DEMİR İÇİN ZOR GÜNLER BAŞLIYOR

Kadir 3 gün sonra hastaneden gizlice çıkar. Patlamada karısını ve kızını kaybettiği yere gelir. Yaşananları hatırlamaya çalışır. Bu sırada Haydar Müdür yanına gelir. Ona yaşamak için sebepleri olduğunu kendisini bırakmamasını anlatmaya çalışır. Kerem hastaneden çıkmak üzereyken Belma’yı görür. Belma Demir’e kanın Cemre’ye ait olduğunu söyler. Cemre’nin kurtulması ikisi için de zor günlerin habercisidir.

CEMRE KEREM’İ TEŞHİS EDİYOR

Cemre yaşadığı olayları polislere anlatır. Aradan birkaç gün geçer. Televizyonda kaza ile ilgili görüntülerin yayınlandığı bir habere rast gelir. Orada kendini bıçaklayan Kerem’i görür. Polislere bilgi vermek için evden çıkacağı sırada Belma ona nereye gittiğini sorar. Cemre onu bıçaklayanın da çarpanın da aynı kişi olduğunu ve evi soyan kişinin Kerem olduğunu söyler.

ZEYNEP’İN YAKARIŞLARI

Kadir yaşadığı acının ağırlığı ile kendini eve kapatmıştır. Yaşamakla ölmek arasında ince bir çizgide yürümektedir. Tam bu sırada kapısı ısrarla çalınır. Kapıda Zeynep vardır. Kadir’e hapse gireceğini eğer hapse girerse kızını bir daha göremeyeceğini anlatır. Kadir kapıyı açar. Ondan yardım etmesini ister ama Kadir umursamaz tekrar içeri girer. Zeynep şok olmuştur. Kadir’e yalvarır. Bu sırada birlikte geldiği polisler onu geri götürmek isterken Kadir tekrar kapıyı açar. Polislere Zeynep’in kelepçelerini çözmelerini söyler. Zeynep içeri girer. Evde gaz kokusu vardır. Kadir’e gördüğü resimdekileri sorar. Karısı ve kızı olduğunu ve öldüklerini söyler. Zeynep Kadir’e sarılır.

KEREM MERAL’İN GERÇEK YÜZÜNÜ ÖĞRENİYOR

Kerem hstaneden çıktıktan sonra Yakup’un peşine düşer. Ardından Meral’in evine giderek kapıyı açan annesine Meral’i sorar. Meral’in annesi sen onu Yakup’a soracaksın der. Kerem duydukları karşısında şoke olur. Meral’in annesi “Demek seni de kandırdı” deyince Kerem ona inanmak istemez.

Yayınlanma Tarihi:14:02,