Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
‘Benim çocukluğum nerede anne?’ Çarpışma 4. yeni bölüm 2. fragman yayınlandı!
Çarpışma'nın yeni bölümü merakla bekleniyor. Çarpışma 4. yeni bölüm 2. fragmanı Show TV'de yayınlandı. 4. Yeni bölüm 2. fragmanında; Kerem annesi ile dertleşiyor. 'Benim çocukluğum nerede?' diye hesap soruyor. Cezaevinde zor günler geçiren Kerem annesi ile uzun uzun konuşuyor. 'Keşke ben dışarıda olsam da biz yine parasız kalsak, yine bir simiti bölüşüp yesek' diyor.İşte Çarpışma 4. yeni bölüm 2. fragmanı...
Sozcu.com.tr
Magazin 10 Aralık 2018 - 19:30

ÇARPIŞMA 4. BÖLÜM FRAGMANI


ÇARPIŞMA ÜÇÜNCÜ BÖLÜMDE NELER YAŞANDI? İŞTE 3. BÖLÜM ÖZETİ…

Kadir, Zeynep ile birlikte polis merkezine gelir. Ellerindeki kelepçeyi açtırdıktan sonra Kadir tuvalete gider. Orda Veli’nin küçük bir çocukla ona göndermiş olduğu madalyona bakarak geçmişte yaşamış oldukları olayı hatırlar.

KEREM, YAKUP VE MERAL’İN PEŞİNDE

Kerem, Yakup’u sormak için bir arkadaşının tamirhanesine gider. Arkadaşına Yakup’un nerelere takıldığını sorar. Arkadaşı beraber gittikleri bir yerden bahseder. Bu sırada Belma Demir ile buluşur. Belma Ceyda’nın emniyete onu yaralayan kişiyi teşhis etmeye gittiğini söyler. Belma, Ceyda’nın onu yaralayanla konuşması halinde mahvolacaklarını bu yüzden de Ceyda’ya engel olmaları gerektiğini anlatır.

CEMRE KENDİSİNİ BIÇAKLAYANI TEŞHİS EDİYOR

Kadir Haydar müdürün odasına Zeynep ile birlikte girer. Telefondaki görüntüyü Haydar’a gösterir. Haydar “Zeynep’in kızını alıkoyan Veli miymiş?” diyerek şaşkınlığını dile getirir. Kadir, Cemre ‘nin yanına gelerek onu bıçaklayan ve kazada ona çarpan kişinin kim olduğunu arkadaşlarına sorar. Cemre, onu yaralayanı gösterir. Kadir, görüntülere baktığında o kişinin Kerem olduğunu görür.

ÇARPIŞMA 3. BÖLÜM İZLE

DEMİR VE BELMA’NIN BAŞI BÜYÜK DERTTE

Demir Kerem’in adını öğrendikten sonra Belma’yı arayarak ona ismi söyler. Kerem’in Kadir’i tanıdığını da söyleyerek başlarının belada olduğunu anlatır. Kadir, Zeynep’e 24 saat içinde bu işi çözeceğini söyleyerek biraz sabretmesini ve “kızının canını kurtarmak için canımı vermek gerekiyorsa onu da yaparım biliyorsun” der. Zeynep’i nezarethaneye bırakır.

KADİR VELİ’NİN PEŞİNE DÜŞÜYOR

Kadir, Zeynep’e verdiği sözü yerine getirmek için hemen harekete geçer. Veli’nin bulunduğu yerlere arka arkaya baskınlar düzenler. Ancak kimse onun nerede olduğunu söylemez. Kerem Yakup ve Meral’i bulabileceği barlardan birinde içmeye başlar. Barmenin Yakup ve Meral ile ilgili anlattıklarından sonra aralıksız içmeye devam eder. Gecenin ilerleyen vaktinde barmen içtiklerinin parasını isteyice ona parası olmadığını söyler. Barda çalışanlar onu dışarı çıkararak döver.

KADİR KEREM’İ BULUYOR

Kadir, Kerem’i Sarıyer’in maçlarını oynadığı tribünde bulur. Kerem’e herşeyi anlatmasını ister. Kerem anlatacak bir şeyi olmadığını söyleyince Kadir çıldırır. Kerem’e ağzına gelen ne varsa söyler. Kerem’in gözlerinde yaşlar boşanır. Kerem’e üzerimize düşen ne varsa yapacağız diyerek onu da alır statdan çıkarlar.

Demir, Belma ile yemek yerken Cemre’nin bu işin peşini bırakmayacağını söyler. Bu sırada Cemre telefonla arayarak kendisini bıçaklayan Kerem Korkmaz’ın yakalandığını haber verir.

Son güncelleme: 07:23 - 11.12.2018