Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Çarpışma 4. yeni bölüm fragmanı/ ön izleme geldi! Zeynep’in beklediği haber geliyor! (Çarpışma 3. son bölüm izle)
Çarpışma 3. son bölüm bu akşam ekrana geldi. Çarpışma yeni bölümden ilk sahne de yayınlandı. Yayınlanan 3. son bölümde; Kadir, geçmişten Veli'yi tanıyor. Onun madalyonunu görünce darmadağın oluyor. Kadir, Zeynep'in kızı Aylin'i kaçıranın Veli olup olmadığını öğrenmek için onun bir resmini gösterir. Zeynep o olduğunu söyler. Kerem yaşanan son olaydan sonra Meral ve Yakup'un peşine düşüyor. Cemre, Kerem'in resmini Kadir'e gösteriyor. Kadir Kerem'e yardımcı olmak istiyor ama Kerem'in konuşmaya niyeti yoktur. Cemre'nin Kerem ile yüzleşmesinde sorduğu soru ve aldığı cevap heyecanı yükseltiyor. Peki Çarpışma son bölümde başka neler yaşandı? Çarpışma 4. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte dizi ile ilgili merak ettikleriniz...
Sozcu.com.tr
Magazin 6 Aralık 2018 - 22:52

Çarpışma 3. bölümü ile Show TV'de bu akşam yayınlandı. Dizinin yeni bölümünden ön izleme de (fragman) geldi. Çarpışma 3. son bölümde; Kadir ile Veli’nin yolları yeniden kesişiyor. Eski defterler yeniden açılıyor. Zeynep’in kızının Veli’nin elinde olduğunu anladığı anda onu kurtarmak için harekete geçiyor ve Veli’nin bulunabileceği yerlere art arda baskınlar düzenliyor. Veli ise geçmişin hesabını sormak için Kadir’e tuzak kuruyor. Kerem’in yakalandığı haberi Demir ve Belma’yı endişelendirmiştir. Yasak aşkları açığa çıkmak üzeredir. Cemre ve Kerem’in yüzleşmesi gerilimin seviyesini en üst düzeye taşıyor.  İşte Çarpışma 3. bölüm özeti…

kadir

ÇARPIŞMA SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI? İŞTE 3. BÖLÜM ÖZETİ…

Kadir, Zeynep ile birlikte polis merkezine gelir. Ellerindeki kelepçeyi açtırdıktan sonra Kadir tuvalete gider. Orda Veli’nin küçük bir çocukla ona göndermiş olduğu madalyona bakarak geçmişte yaşamış oldukları olayı hatırlar.

KEREM, YAKUP VE MERAL’İN PEŞİNDE

Kerem, Yakup’u sormak için bir arkadaşının tamirhanesine gider. Arkadaşına Yakup’un nerelere takıldığını sorar. Arkadaşı beraber gittikleri bir yerden bahseder. Bu sırada Belma Demir ile buluşur. Belma Ceyda’nın emniyete onu yaralayan kişiyi teşhis etmeye gittiğini söyler. Belma, Ceyda’nın onu yaralayanla konuşması halinde mahvolacaklarını bu yüzden de Ceyda’ya engel olmaları gerektiğini anlatır.

CEMRE KENDİSİNİ BIÇAKLAYANI TEŞHİS EDİYOR

Kadir Haydar müdürün odasına Zeynep ile birlikte girer. Telefondaki görüntüyü Haydar’a gösterir. Haydar “Zeynep’in kızını alıkoyan Veli miymiş?” diyerek şaşkınlığını dile getirir. Kadir, Cemre ‘nin yanına gelerek onu bıçaklayan ve kazada ona çarpan kişinin kim olduğunu arkadaşlarına sorar. Cemre, onu yaralayanı gösterir. Kadir, görüntülere baktığında o kişinin Kerem olduğunu görür.

ÇARPIŞMA 3. BÖLÜM İZLE

DEMİR VE BELMA’NIN BAŞI BÜYÜK DERTTE

Demir Kerem’in adını öğrendikten sonra Belma’yı arayarak ona ismi söyler. Kerem’in Kadir’i tanıdığını da söyleyerek başlarının belada olduğunu anlatır. Kadir, Zeynep’e 24 saat içinde bu işi çözeceğini söyleyerek biraz sabretmesini ve “kızının canını kurtarmak için canımı vermek gerekiyorsa onu da yaparım biliyorsun” der. Zeynep’i nezarethaneye bırakır.

zeynepp

KADİR VELİ’NİN PEŞİNE DÜŞÜYOR

Kadir, Zeynep’e verdiği sözü yerine getirmek için hemen harekete geçer. Veli’nin bulunduğu yerlere arka arkaya baskınlar düzenler. Ancak kimse onun nerede olduğunu söylemez. Kerem Yakup ve Meral’i bulabileceği barlardan birinde içmeye başlar. Barmenin Yakup ve Meral ile ilgili anlattıklarından sonra aralıksız içmeye devam eder. Gecenin ilerleyen vaktinde barmen içtiklerinin parasını isteyince ona parası olmadığını söyler. Barda çalışanlar onu dışarı çıkararak döver.

KADİR KEREM’İ BULUYOR

Kadir, Kerem’i Sarıyer’in maçlarını oynadığı tribünde bulur. Kerem’e her şeyi anlatmasını ister. Kerem anlatacak bir şeyi olmadığını söyleyince Kadir çıldırır. Kerem’e ağzına gelen ne varsa söyler. Kerem’in gözlerinde yaşlar boşanır. Kerem’e üzerimize düşen ne varsa yapacağız diyerek onu da alır stattan çıkarlar.

Demir, Belma ile yemek yerken Cemre’nin bu işin peşini bırakmayacağını söyler. Bu sırada Cemre telefonla arayarak kendisini bıçaklayan Kerem Korkmaz’ın yakalandığını haber verir.

 

Son güncelleme: 08:47 - 07.12.2018