Çarpışma 6. yeni bölüm fragmanı: ‘Ne olacaksa bugün olacak!’ (Çarpışma 6. bölüm fragmanı izle)

Çarpışma 6. yeni bölüm fragmanı ile bugün seyirci karşısına çıktı. Çarpışma yeni fragmanda; Kadir, Galip ve Zeynep bir araya geliyor. Zeynep artık Galip'in hiçbir şeyi olmadığını söylüyor ve ona bir tokat atıyor. Garip, bir kez bile Kadir'e baktığı gibi bakmadığı için sitem ediyor. Zeynep haykırarak 'doğru gözümdeki boşluk Kadir'in boşluğuydu' diyor. Ayrıca fragmanda silah patlıyor ve Kadir'in 'Ne olacaksa bugün olacak artık!' sözleri duyuluyor. İşte Çarpışma 6. yeni bölüm fragmanı...

Çarpışma 6. yeni bölüm fragmanı Show TV’de ekrana geldi. Zeynep kızına kavuşmak için Veli ile yeni bir anlaşma yaptı. Kadir ile Zeynep arasında geçmişte yarım kalmış olan hikaye yeniden gündeme geldi.İşte son bölümde yaşananlar…

ÇARPIŞMA SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI? İŞTE 5. SON BÖLÜM ÖZETİ…

ZEYNEP’İN GÖZÜ ARTIK ÇOK KARA

Veli, Zeynep’i köşeye sıkıştırmak için yeni bir fırsat buluyor. Eski bir evde Zeynep’in ellerini bağlıyor. Zeynep uyanır uyanmaz Aylin’i soruyor. Zeynep’in ‘kızım nerede’ sorusuna Veli’nin yanıtı; ‘Evde kızını aldığım kadınla, şimdi karşımda duran kadın arasında bayağı fark var” diyor. Zeynep de ‘ben orayı çoktan geçtim’ diyerek karşılık veriyor. Veli hala aynı adam olduğunu söyleyerek Zeynep’in restine restle yanıt veriyor. Veli, Zeynep’te ki değişiklik konusunda haklı çıkıyor. Zeynep’in artık gözü çok kara. Veli’yi gafil avlıyor. Ona saldırıp, etkisiz hale getirmeyi başarıyor.

ZEYNEP KIZINA KAVUŞUYOR

Ve Zeynep günler sonra kızı Aylin’e kavuşuyor. Gözyaşları bu anda sel oluyor. Anne kız birbirlerine sarılarak hasret gideriyorlar. Aylin annesine iyi olduğunu sadece bazen korktuğunu söylüyor.

KADİR ÇILDIRIYOR

Zeynep’in başının belada olduğunu öğrenen Kadir, öfkeden çılgına dönüp, ortalığı birbirine katıyor. Emniyette camı çerçeveyi inidiriyor. Kadir, Veli’ye; Aylin’e ya da Zeynep’e bir zarar gelirse derisini yüzeceğini söylüyor.

carpisma-yeni

ÇARPIŞMA SON BÖLÜM İZLE

ZEYNEP’TEN KADİR’E İTİRAF

Zeynep ile Kadir baş başa dertleşiyorlar. Zeynep geçmişte yaptığı hataları itiraf ediyor. Daha doğrusu yaptıklarının hata olduğunu anlatıyor. Kadir “insan unutacağını bilmese zaten gitmez’ diyor. Zeynep unutamadığını itiraf ediyor. Kadir'in de Zeynep'e şimdiye dek söyleyemediklerini söylüyor.

VELİ’DEN ZEYNEP’E YENİ TEKLİF

Veli kızını Zeynep’e vermek için bir anlaşma sunuyor. Kadir’e asla bundan söz etmemesini söylüyor. Bu anlaşmaya göre Zeynep, Veli’ye Galip’i vermeli. ‘Sen bana Galip’i ver, ben de sana kızını’ diyor. Zeynep, Galip’i vermeyi kabul ediyor ama Veli’nin onu öldürmemesini istiyor. Zeynep, Veli’nin teklifine karşılık bir plan yapıyor. Hatta Cemre ile konuşarak Galip’i getirmenin bir yolu olduğunu söylüyor. Veli de uzaktan izlediği Zeynep’in oyun kuruculuğa hayranlıkla bakıyor. Zeynep işe koyuluyor. Veli onu arayarak bu işin ikinci bir hatayı kabul etmeyeceğini söylüyor. ‘Kızını almaya çok az kaldı’ diyerek de Zeynep’i motive ediyor.

carpisma-fragman

CEMRE VİDEONUN PEŞİNDE

Cemre videoya ulaşabilmek için Kerem ile el sıkışıyor. Hatta içinde eskiden hiç şüphe olmadığını limdi ise şüphe ile dolu olduğunu söylüyor. Kerem böylece cezaevinden çıkıyor. Bu sırada Demir de Belma'ya videoya Kerem'den önce ulaşacağını söylüyor. Ayrıca Yakup'un Cemre'nin başına silah dayıyor.

Zeynep, Galip ile yüz yüze geliyor. Ona “ben tarafımı seçtim sıra sen de” diyor.

Avlu, Bir Zamanlar Çukurova, Çarpışma ve Bizim Hikaye reyting rekabeti... İlginizi Çekebilir Avlu, Bir Zamanlar Çukurova, Çarpışma ve Bizim Hikaye reyting rekabeti...
Loading...