Sözcü Plus Giriş

Kerem vuruluyor! Çarpışma 7. yeni bölüm fragmanı geldi! (Çarpışma 6. son bölüm izle)

Çarpışma 7. Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Çarpışma 6. son bölümü ile bu akşam ekrana geldi. Yayınlanan son bölümde; Zeynep Galip’e, yıllardır içinde biriktirdiği nefreti ve öfkeyi kusuyor. Cemre’nin kafasına silah dayayan Yakup’un üzerine atlayan Kerem ile boğuşmasında patlayan silah heyecanı yükseltirken, Veli'nin geçirdiği kriz yüzünden yaşadığı zor anlarda Aylin'in ona yardım etmesi ve söylediği sözler duygusal anların yaşanmasına sebep oluyor. Peki Çarpışma son bölümde başka neler yaşandı? İşte dizi ile ilgili merak ettikleriniz..

Sozcu.com.tr
Güncellenme: 19:24, 28/02/2019

Çarpışma Show TV'de bu akşam 6. son bölümü ile seyirci karşısına çıktı. Çarpışma son bölümde; Kadir, Galip ile birlikte bir oyun kurguluyor. Galip ile telefonla konuşan Veli ona; “Polis yok, oyun yok. Paramı ver kızını al” diyor. Galip’in korkusu Kadir ile planladıkları oyunun bozulmasıdır. Demir, Cemre’ye ortada bir video olmadığını söylese de Cemre videonun var olduğunu Meral’den öğreniyor. Veli, Zeynep’e kızını almanın tek bir yolu olduğunu söylüyor ve silahını ateşliyor. Çarpışma 7. Yeni bölüm fragmanı geldi. Haberimizden Çarpışma son bölüm özetini okuyabilirsiniz…

 

carpisma-zeynep

ÇARPIŞMA SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI? İŞTE 6. SON BÖLÜM ÖZETİ…

Zeynep’i arayan Veli, Galip’in havaalanından parayı alıp ona doğru geldiğini söyler. Ancak Zeynep’i uyarır. İkinci bir hataya müsamaha etmeyeceğini söyler. Zeynep de bu kez başka bir hata olmayacağını söyleyerek onu ikna eder. Kerem, Meral ile buluşur ve ona niye olduğunu sorar. Bunu hak edecek ne yaptığını sorar. Meral gözyaşlarına boğulur. Bu sırada yanlarına Yakup gelir. Ancak Yakup’un elinde bir rehine vardır: Cemre.

ZEYNEP GALİP’İ TOKATLIYOR

Galip para ile birlikte taksde giderken yolunu Kadir ve Zeynep keser. Kadir, Galip’e bir oyun kuracaklarını söyler. Kadir Zeynep’e Galip’e güvenip güvenemeyeceklerini sorar. Zeynep ondan müsade ister ve Galip ile konuşmaya gider. Galip’in yanına gelince ona arka arkaya tokatlar. Galip, olanları telafi etmek istediğini söyler.

KEREM CEMRE’Yİ KURTARMAK İSTİYOR

Galip, Kadir’in ona anlattığı oyunu kabul eder. Ardından harekete geçer ve “Ne oluyorsa bugün olacak” der. Kerem, Yakup’un elinde bulunan Cemre’yi bırakmasını ister. Yakup’un gözü dönmüştür. Ne söylenirse söylensin dinlemez. Kerem, Cemre’yi bırakıp birebir hesaplaşmayı teklif eder. Ancak Yakup neler olacağına Meral’in karar vereceğini söyler. Meral, “Madem biri ölecek Cemre ölsün” der.

galip

ÇARPIŞMA SON BÖLÜM İZLE

KEREM VURULUYOR

Kerem, Cemre’nin masum olduğunu hiçbir şeyden haberi olmadığını sadece mücevherlerinin eşinde olduğunu söyleyerek bırakmasını ister. Yakup tetiği çekeceği anda Cemre bir hamle yapar ve ondan kurtulur. Bu sırada Kerem Yakup’un üstüne atılır. Boğuşmaya başlarlar ve bu sırada silah patlar. Herkes donup kalmıştır. Vurulan Kerem’dir. Yakup ve Meral oradan hemen uzaklaşırlar. Cemre ne yapacağını şaşırmış halde ona yardım etmeye çalışır.

İlginizi ÇekebilirElçin Sangu kimdir? Nereli ve kaç yaşında?Elçin Sangu kimdir? Nereli ve kaç yaşında?
Yayınlanma Tarihi:23:01,