Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Çarpışma yeni bölüm ne zaman başlayacak? İşte heyecanla beklenen tarih…
Çarpışma yeni bölüm ne zaman başlayacak? İşte heyecanla beklenen tarih…
Show TV'nin her Perşembe yeni bölümlerine yer verdiği dizisi Çarpışma, son zamanların en çok konuşulan dizilerinden biri... Her hafta reytinglerde rakiplerini zorlayan Çarpışma dizisinde, dört kişinin hayatlarının bir kaza sonucunda birbirleriyle olan bağlantılarının ortaya çıkmasını konu ediniyor. Merak edilen sorunun "Çarpışma 7.yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?" cevabı haberimizde yer alıyor. İşte Çarpışma hakkında her şey...
Magazin 10 Ocak 2019 - 17:50

Çarpışma 7.yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? Çarpışma dizisi yayınlandığı ilk günden beri gerek konusuyla gerekse Kıvanç Tatlıtuğ ve Onur Saylak’ın oyunculuklarıyla hem eleştirmenlerin hem de diziseverlerin gözüne girdi. Son zamanların popüler ve güzel oyuncularından Elçin Sangu da dizide başrolde… Geçen hafta yeni bölümü yayınlanmayan Çarpışma dizisinin bu akşam yayınlanıp yayınlanmayacağı merak ediliyor.  Çarpışma yeni bölüm neden yayınlanmıyor? İşte bütün ayrıntılar…

ÇARPIŞMA 7. YENİ BÖLÜM NE ZAMAN?

Çarpışma 7. yeni bölümün Ocak’ın 3. haftasında yayınlanacağı iddia ediliyor. Dizinin yeni bölümü 24 Ocak 2019 tarihinde yayınlanacak.

carpisma1

ÇARPIŞMA SON BÖLÜM ÖZETİ

Zeynep’i arayan Veli, Galip’in havaalanından parayı alıp ona doğru geldiğini söyler. Ancak Zeynep’i uyarır. İkinci bir hataya müsamaha etmeyeceğini söyler. Zeynep de bu kez başka bir hata olmayacağını söyleyerek onu ikna eder. Kerem, Meral ile buluşur ve ona niye olduğunu sorar. Bunu hak edecek ne yaptığını sorar. Meral gözyaşlarına boğulur. Bu sırada yanlarına Yakup gelir. Ancak Yakup’un elinde bir rehine vardır: Cemre.

Galip para ile birlikte takside giderken yolunu Kadir ve Zeynep keser. Kadir, Galip’e bir oyun kuracaklarını söyler. Kadir Zeynep’e Galip’e güvenip güvenemeyeceklerini sorar. Zeynep ondan müsade ister ve Galip ile konuşmaya gider. Galip’in yanına gelince ona arka arkaya tokatlar. Galip, olanları telafi etmek istediğini söyler.

carpisma-3

Galip, Kadir’in ona anlattığı oyunu kabul eder. Ardından harekete geçer ve “Ne oluyorsa bugün olacak” der. Kerem, Yakup’un elinde bulunan Cemre’yi bırakmasını ister. Yakup’un gözü dönmüştür. Ne söylenirse söylensin dinlemez. Kerem, Cemre’yi bırakıp birebir hesaplaşmayı teklif eder. Ancak Yakup neler olacağına Meral’in karar vereceğini söyler. Meral, “Madem biri ölecek Cemre ölsün” der.

Kerem, Cemre’nin masum olduğunu hiçbir şeyden haberi olmadığını sadece mücevherlerinin eşinde olduğunu söyleyerek bırakmasını ister. Yakup tetiği çekeceği anda Cemre bir hamle yapar ve ondan kurtulur. Bu sırada Kerem Yakup’un üstüne atılır. Boğuşmaya başlarlar ve bu sırada silah patlar. Herkes donup kalmıştır. Vurulan Kerem’dir. Yakup ve Meral oradan hemen uzaklaşırlar. Cemre ne yapacağını şaşırmış halde ona yardım etmeye çalışır.

Son güncelleme: 20:30 - 10.01.2019