Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Çarpışma 9. yeni bölüm fragmanı: Kadir annesini buluyor! (Çarpışma yeni bölüm fragmanı izle)
Çarpışma 9. yeni bölüm fragmanı bugün seyirci karşısına çıktı. Yeni fragmanda; Veli, Demir'den hesap soruyor. Selim Veli'ye bedel ödeme sırasının ona geldiğini söylüyor. Zeynep yeni işine başlarken Cemre ve Kerem arasındaki yakınlaşma doruk noktaya ulaşıyor. Kadir yıllardır aradığı annesinin kapısını çalıyor ve ona "Sen osun değil mi?" diyor. İşte 9. bölüm fragmanı...
Sozcu.com.tr
Magazin 3 Şubat 2019 - 22:46

ÇARPIŞMA 9. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Çarpışma yeni bölüm fragmanı SHOW TV’de ekrana geldi. Yeni bölüm fragmanı ile heyecanın daha da yükseldiği dizi perşembe akşamı ekrana gelecek.

ÇARPIŞMA SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI? İŞTE 8. SON BÖLÜM ÖZETİ…

Veli, hastaneden kaçırılır. Veli kendine geldiğinde karşısında bulunan Kadir’in annesine onunla ilgili şeyleri anlatır. Özellikle Kadir’in karısını anlatır. Bu arada Zeynep Kadir’in yanına gelerek ona destek olmaya çalışır. Zeynep bundan sonra neler yapacaklarını tek tek anlatır ve “haydi” diyerek harekete geçerler.

carpisma-fragman

SELİM CEMRE’Yİ İTİRAF EDİYOR

Selim Demir ile birlikte Veli’nin yanına gelir. Bu sırada Kadir’in annesi çıkıyordur. Selim ile selamlaşırlar. Demir kadının kim olduğunu sorar. Selim kadının kimliğini açıklar. Veli silahını çeker ve Demir’in kafasına dayar. Demir’e sana söylemiştim bana ihanet etmeyecektin. Kadir ve Zeynep’e kim yardım etti. Onlara yeri kim söyledi” diyerek silahını ateşlemek için tetiğe dokunacağı sırada Selim onlara Cemre’nin yardım ettiğini itiraf eder.

ÇARPIŞMA SON BÖLÜM İZLE

KADİR VELİ’YE ULAŞMANIN PEŞİNDE

Kadir, Veli’ye ulaşmak için Cemre’ye yapması gereknleri anlatır. Ondan Belma ve Demir ile yüzleşmesini ister. Zeynep’ten de Selim’in görüşme teklifini kabul etmesini söyler ve kendisinin de emniyetin içindeki muhbiri bulacağını söyler. Herkese dediklerinin iyi anlaşılıp anlaşılmadığını sorar. Herkesten olumlu yanıt alınca birlikte çıkarlar.

carpisma-yeni

SELİM’DEN ZEYNEP’E İŞBİRLİĞİ TEKLİFİ

Kadir, emniyette içerideki muhbirin kim olduğu ile ilgili şüphelendiği polislerin isimlerini açıklayarak takip edilmesini ister. Haydar müdür Kadir’in silahını ve rozetini aldığı için haksızlık ettiklerini itiraf eder. Kadir’den rahat durmasını başını belaya sokmamasını ister. Bu arada Zeynep, Selim ile görüşmek için ofisine gider. Zeynep, yetimhanede büyüdüğünü ve karşısındakinin kim olduğunu kolaylıkla anlayabildiğini söyler. Selim, Veli için yaptığı suç duyurusu dilekçesini göstererek ona işbirliği teklif eder.

KADİR’DEN VELİ’YE GÖZDAĞI

Kadir, emniyetteki odasındaki eşyalarını toparlar. Bu sırada Veli onu arar. Kadir’e “gözün aydın ben ölmedim” der. Kadir onun neden ölmesine izin vermediğini anlatır. Veli, Kadir’e annesi ile ilgili bazı şeyler anlatır. Kadir’in damarına basmaya çalışır. Kadir ona annesini vermemesi halinde onu kendisinin bulacağını daha sonra onun ve annesini öldüreceğini söyler.

Son güncelleme: 11:41 - 04.02.2019