Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Çarpışma 7. yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? Çarpışma bu akşam var mı?
Çarpışma 7. yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? Çarpışma bu akşam var mı?
Çarpışma bu akşam var mı? Bu sezon yayın hayatına başlayan Çarpışma dizisi yeni yıl arası verdi. Show TV yayın akışında dizinin yerine Turist filmi görünüyor. Çarpışma son bölümde Kadir ipleri eline aldı ve Veli'ye bir oyun kurdu. Peki Çarpışma yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?
Magazin 3 Ocak 2019 - 09:43

Çarpışma dizisi 7. bölümü ile ekrana gelmeye hazırlanıyor. Yeni yıl nedeniyle ara veren dizi bu perşembe akşamı yayınlanmıyor. Zeynep’in kızı için Veli’ye karşı verdiği savaşta Kadir de büyük destekçi olarak yer alıyor. Yeni bölümde Veli’nin yeni hamlesinin ne olacağı merak ediliyor. İşte son bölümde yaşananlar ve diziye dair merak edilenler…

ÇARPIŞMA 7. YENİ BÖLÜM NE ZAMAN?

Çarpışma 7. yeni bölümün Ocak’ın 3. haftasında yayınlanacağı söyleniyor. Söylentilere göre perşembe akşamları ekrana gelen dizinin yeni bölümü 24 Ocak 2019 tarihinde yayınlanacak.

Çarpışma'nın son bölümünde son sahneye kadar heyecan zirveden inmedi.

Çarpışma’nın son bölümünde son sahneye kadar heyecan zirveden inmedi.

ÇARPIŞMA SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI? İŞTE 6. SON BÖLÜM ÖZETİ…

Zeynep’i arayan Veli, Galip’in havaalanından parayı alıp ona doğru geldiğini söyler. Ancak Zeynep’i uyarır. İkinci bir hataya müsamaha etmeyeceğini söyler. Zeynep de bu kez başka bir hata olmayacağını söyleyerek onu ikna eder. Kerem, Meral ile buluşur ve ona niye olduğunu sorar. Bunu hak edecek ne yaptığını sorar. Meral gözyaşlarına boğulur. Bu sırada yanlarına Yakup gelir. Ancak Yakup’un elinde bir rehine vardır: Cemre.

ZEYNEP GALİP’İ TOKATLIYOR

Galip para ile birlikte takside giderken yolunu Kadir ve Zeynep keser. Kadir, Galip’e bir oyun kuracaklarını söyler. Kadir Zeynep’e Galip’e güvenip güvenemeyeceklerini sorar. Zeynep ondan müsade ister ve Galip ile konuşmaya gider. Galip’in yanına gelince ona arka arkaya tokatlar. Galip, olanları telafi etmek istediğini söyler.

KEREM CEMRE’Yİ KURTARMAK İSTİYOR

Galip, Kadir’in ona anlattığı oyunu kabul eder. Ardından harekete geçer ve “Ne oluyorsa bugün olacak” der. Kerem, Yakup’un elinde bulunan Cemre’yi bırakmasını ister. Yakup’un gözü dönmüştür. Ne söylenirse söylensin dinlemez. Kerem, Cemre’yi bırakıp birebir hesaplaşmayı teklif eder. Ancak Yakup neler olacağına Meral’in karar vereceğini söyler. Meral, “Madem biri ölecek Cemre ölsün” der.

ÇARPIŞMA SON BÖLÜM İZLE

KEREM VURULUYOR

Kerem, Cemre’nin masum olduğunu hiçbir şeyden haberi olmadığını sadece mücevherlerinin eşinde olduğunu söyleyerek bırakmasını ister. Yakup tetiği çekeceği anda Cemre bir hamle yapar ve ondan kurtulur. Bu sırada Kerem Yakup’un üstüne atılır. Boğuşmaya başlarlar ve bu sırada silah patlar. Herkes donup kalmıştır. Vurulan Kerem’dir. Yakup ve Meral oradan hemen uzaklaşırlar. Cemre ne yapacağını şaşırmış halde ona yardım etmeye çalışır.

Son güncelleme: 16:03 - 03.01.2019