Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Catherine Deneuve felç geçirdi
Catherine Deneuve felç geçirdi
Sinemanın mağrur kraliçesi Catherine Deneuve, dün hastaneye kaldırıldı. 76 yaşındaki ünlü Fransız oyuncunun sağlık durumunun ciddi olduğu konuşuluyor... Bir diğer iddiaya göre ise efsane isim kısmi felç geçirdiği için hastaneye kaldırıldı.
Magazin 7 Kasım 2019 - 15:41

Dünyaca ünlü Fransız sinema yıldızı Catherine Deneuve’nun dün hastaneye kaldırıldığı öğrenildi. Fransız medyasında 76 yaşındaki sanatçının sağlık durumunun ciddi olduğu konuşuluyor.
‘Soğuk Sarışın’ karakterleriyle ünlenen ve sinemanın mağrur kraliçesi olarak anılan Catherine Deneuve’nun kısmi felç geçirdiği ve Paris'te bir hastanede tedavi altına alındığı bildirildi.
Ekim ayından bu yana, 2020'de gösterilecek olan De Son Vivant filminin çekimlerini yapan 76 yaşındaki oyuncunun hastalanmadan önce, sette olduğu öğrenildi. Ödüllü sanatçının bağlı olduğu ajansın yöneticisi Claire Blondel, Deneuve'nin rahatsızlık nedeniyle motor fonksiyonlarının hasar gördüğünü söyledi.

Son güncelleme: 16:07 - 07.11.2019