Sözcü Plus Giriş

Cefi (Cafer Tayuk) kimdir? Seda Sayan’la sevgili olduğu iddia edilmişti.

Ünlü şarkıcı Seda Sayan’ın 2 ay boyunca Yunanlı olduğu iddia edilen bir genç ile yasak aşk yaşadığı iddia edilmişti. Yunanlı olduğu iddia edilen sevgilisi Cefi’nin aslında gerçek isminin Cafer Tayuk olduğu ancak İstanbul’da iş bulabilmek için Yunanlı olduğunu ve adının da Cefi olduğunu söylediği iddia edildi. İşte ayrıntılar...

Güncellenme: 09:36, 27/11/2017
Cefi (Cafer Tayuk) kimdir? Seda Sayan’la sevgili olduğu iddia edilmişti.

Seda Sayan, biz ortak bir proje yürütüyoruz o kişi benim sevgilim değil iş arkadaşım diye konuştu. Yunan olduğunu iddia eden Cefi ile Seda Sayan'ın mecarası ise yaklaşık 2 ay öncesine dayanıyor; en azından biz 2 ay önce onları Yunan Adalarında yaptıkları tatilde beraber görüntülenmişti.

Cefi (Cafer Tayuk) kimdir?

1982 yılında Denizli'de doğan Cafer Tayuk 36 yaşındadır. Pamukkale Üniversitesi Müzik bölümü mezunudur. Antalya, İzmir Bodrum gibi şehirlerde sahneye çıktı. Üniversite son sınıfta okulu bırakıp Atinaya'ya aşkının peşinden gitti ve oraya yerleşti. 2012'de Türkiye'ye yerleşerek Kaiti Garbi İstanbul Günay'da sahne aldı.

İlginizi ÇekebilirSeda Sayan ve Murat Karabova ayrılığa daha fazla dayanamadıSeda Sayan ve Murat Karabova ayrılığa daha fazla dayanamadıİlginizi ÇekebilirSeda Sayan'ın arkadaşı Yunan şarkıcı Cefi gazetecileri tehdit etti!Seda Sayan'ın arkadaşı Yunan şarkıcı Cefi gazetecileri tehdit etti!