Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Cefi (Cafer Tayuk) kimdir? Seda Sayan’la sevgili olduğu iddia edilmişti.
Cefi (Cafer Tayuk) kimdir? Seda Sayan’la sevgili olduğu iddia edilmişti.
Ünlü şarkıcı Seda Sayan’ın 2 ay boyunca Yunanlı olduğu iddia edilen bir genç ile yasak aşk yaşadığı iddia edilmişti. Yunanlı olduğu iddia edilen sevgilisi Cefi’nin aslında gerçek isminin Cafer Tayuk olduğu ancak İstanbul’da iş bulabilmek için Yunanlı olduğunu ve adının da Cefi olduğunu söylediği iddia edildi. İşte ayrıntılar...
Magazin 27 Kasım 2017 - 09:36

Seda Sayan, biz ortak bir proje yürütüyoruz o kişi benim sevgilim değil iş arkadaşım diye konuştu. Yunan olduğunu iddia eden Cefi ile Seda Sayan'ın mecarası ise yaklaşık 2 ay öncesine dayanıyor; en azından biz 2 ay önce onları Yunan Adalarında yaptıkları tatilde beraber görüntülenmişti.

Cefi (Cafer Tayuk) kimdir?

1982 yılında Denizli'de doğan Cafer Tayuk 36 yaşındadır. Pamukkale Üniversitesi Müzik bölümü mezunudur. Antalya, İzmir Bodrum gibi şehirlerde sahneye çıktı. Üniversite son sınıfta okulu bırakıp Atinaya'ya aşkının peşinden gitti ve oraya yerleşti. 2012'de Türkiye'ye yerleşerek Kaiti Garbi İstanbul Günay'da sahne aldı.