Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Çelik: Ağır bedeller ödeyerek öğrendim
Çelik: Ağır bedeller ödeyerek öğrendim
Özellikle 90'lı yıllara damga vuran şarkıcı Çelik sosyal medya hesabından dikkat çekici satırlar paylaştı.
Magazin 10 Mayıs 2019 - 07:36

Sosyal medya hesabını aktif olarak kullanan ve zaman zaman paylaştığı eleştirel metinlerle dikkatleri üzerine çeken Çelik, bu defa hayatındaki kararlar ve insanlara yaklaşımı üzerine bir paylaşımda bulundu. Zaman içerisinde kendisinden özür dilemeyi öğrendiğini söyleyen ve insanların da kendilerini karşı tarafın yerine koyarak hareket etmesi gerektiğini hatırlatan Çelik hayata dair aldığı dersi şu satırlarla anlattı:

“Başkalarına karşı yaptığım hatalardan dolayı, kırıp döktüğüm kişiler yerine kendimden özür dilemeyi öğreneli çok uzun bir zaman oldu… İnsan başkasını kendi gibi görürse, başkasına değil kendi kişiliğine hakaret ettiğini bilirse ve ektiği hakaretin bumerang gibi kendine geldiğini deneyimlerse yani ne ekersen onu biçersin sözüne muhatap olursa, konu derinden çözülüyor. Basit bir kişilik kargaşası; Kimlik meselesi… Ben ağır bedeller ödeyerek öğrendim ; O yüzden yoğurdu üfleyerek yemek yerine süt ürününden uzak duruyorum… Anlayan öbürüne anlatsın”