Celil Nalçakan’ı sinirlendiren İlker Kaleli yorumu

Poyraz Karayel dizisiyle çok daha geniş bir kitleye ulaşma şansı yakalayan oyuncu Celil Nalçakan, bir takipçisiyle sosyal medya hesabı üzerinden İlker Kaleli polemiği yaşadı.

Celil Nalçakan’ı sinirlendiren İlker Kaleli yorumu

Yayınladığı dönemde büyük bir beğeniyle izlenen dizilerden olan Poyraz Karayel hayranları tarafından öyle çok istek gördü ki yapımcılar bu dizide rol alan karakterleri bu defa Poyraz Karayel: Küresel Sermaye adlı bir film projesinde buluşturdu. Ancak proje her ne kadar dizinin devamı gibi görünse de başrol oyuncusu İlker Kaleli projede yer almadı. Durum böyle olunca da filmin gişesi bekleneni veremedi ve 10 bin kişinin biraz üzerinde bir seyirciye ulaştır.

CELİL NALÇAKAN’DAN TEPKİ

Filmin oyuncularından Celil Nalçakan gişede bekleneni veremeyen filmle ilgili bir yorumu sosyal medya hesabından paylaşarak adeta isyanını dile getirdi. Küresel Sermaye adlı filmin kadrosunda İlker Kaleli olmadığı için başarısız olduğunu iddia eden bir takipçisiyle yazışan Nalçakan şu ifadeleri kullandı:

celil-ic Burçin Terzioğlu ve İlker Kaleli'nin 'Ev halleri' İlginizi Çekebilir Burçin Terzioğlu ve İlker Kaleli'nin 'Ev halleri'