Cem Davran: Bir gün herkes Cem Yılmaz’dan özür dileyecek

Cem Yılmaz'ın senaryosunu yazdığı Kara Komik filmlerde yer alan deneyimli oyuncu Cem Davran, filmin gişede çakıldığına dair yorumlar ile ilgili, "Bu işi yapanların beklentisi gişe değildi, bu bir adım yani ve bu adımın peşinden çok insan gelecektir. Zaten bu iş yapılmadan önce bu işin çok özel bir iş olduğu konuşuldu, 10 milyonlar, 5 milyonlar izler şeklinde konuşulmadı. Sadece sinema değeri konuşuldu" dedi.

Cem Davran: Bir gün herkes Cem Yılmaz’dan özür dileyecek

Oyuncu Cem Davran, eşi Hilal Davran ve çocukları ile birlikte önceki gün Akmerkez'de alışveriş yaparken objektiflere takıldı. Keyifli halleri dikkatlerden kaçmayan Davran ailesi gazetecileri karşısında görünce şaşkınlıklarını gizleyemediler.

Cem Yılmaz'ın başrolünü oynadığı kendisinin de Kaptan karakterine can verdiği “Kara Komik Filmler” hakkında konuşan oyuncu “Hayatta içinde bulunmaktan onur duyduğum, keyif duyduğum bir iş oldu. Tecrübeme güvenin, çıtayı kesinlikle yükseğe koyan bir iş oldu 17 Ocak'da Kara Komik’lerin 2.si gelecek” dedi.

“CEM'İN CESARETİNİ KUTLUYORUM!”

Son zamanlarda Kara Komik filmlerin gişede çakıldığına dair çıkan olumsuz haberler hakkında konuşan Davran “Bu işte yeteri kadar tecrübem var, bir gün herkes bu başarıya kötü davranmak zorundaydık diyecek. Bir süre sonra herkes kült ve efsane işlerden biri olarak hatırlayacaktır. Zaten bu işi yapanların beklentisi gişe değildi, bu bir adım yani ve bu adımın peşinden çok insan gelecektir. Zaten bu iş yapılmadan önce bu işin çok özel bir iş olduğu konuşuldu, 10 milyonlar, 5 milyonlar izler şeklinde konuşulmadı. Sadece sinema değeri konuşuldu. Ben Cem'in cesaretini ve sanatsal üretimini kutluyorum, bir gün bir sürü insan özür dileyecektir. Ben ‘Kahpe Bizans’ filmini çektiğimde de bu nasıl film diye tepki gösterenler vardı. Şimdi beni her gören ‘Kahpe Bizans’ı öve öve bitiremiyor” dedi. Davran ailesi röportajın ardından alışverişlerine kaldıkları yerden devam ettiler.

Loading...