Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Cem Özer’in ‘Sevgilim başkasıyla yatabilir’ sözü anket oldu
Cem Özer’in ‘Sevgilim başkasıyla yatabilir’ sözü anket oldu
Başarılı şovmen, sunucu ve oyuncu Cem Özer haftasonu verdiği bir röportajda "Sevgilim başkasıyla yatabilir" demişti.
Magazin 6 Nisan 2016 - 11:27

Cem Özer’in bir gazeteye verdiği röportajda kullandığı ifadeler özellikle sosyal medyada büyük yankı buldu. Tensel birlikteliğin aldatma sayılmayacağını söyleyen Cem Özer’in kullandığı ifadeler aynen şu şekilde olmuştu: “Sevdiğim kadının, birlikte olduğum sevgilimin canı bir başka beden çekmiş, gitmiş başka biriyle yatmış, benden genç, benden diri biriyle… Yapabilir. Bunu aldatma saymam ki. Ama kadın gider de dertlerini, sevincini, mutsuzluğunu başka bir adama anlatırsa işte o zaman beni aldatmış sayarım! O zaman benden hiç zevk almıyor, ilişki bitmiş demektir.Tensel birliktelik çok doğal, insani bir şey. Mum yanar, müzik güzel gelir, seni hatırlar ya da sen onu hatırlarsın, deniz fış fış yapar, anlık olarak karşındakiyle bir şey yaşarsın. Aşırı insani! Pınar (şimdiki sevgilisi) beni böyle kabul ediyor.

ANKETE GÖRE CEM ÖZER SÖYLEMİNDE YALNIZ KALDI

Sevgilisiyle ilgili böyle bir açıklama yapan Cem Özer’in başlattığı tartışma Kizlarsoruyor.com’un da dikkatinden kaçmadı ve bir anket düzenleyerek üyelerine, “Cem Özer ‘Sevgilim başkasıyla yatabilir bunu aldatma saymam’ demiş. Ona katılıyor musunuz?” diye sordu.

4.432'si kadın 3.304'ü erkek toplam 7.736 kişinin katıldığı ankette 858 kişi “Katılıyorum, tensel birliktelik aldatmak değildir” seçeneğini işaretledi. 6.878 kişilik ezici çoğunluk ise “Katılmıyorum, tensel birliktelik aldatmaktır” seçeneğini işaretleyerek, bu konudaki hassasiyetini ortaya koydu.


İşte Katılımcılardan bazılarının görüşleri

Arvind
Tensel veya diğer fiziksel temasların aldatma olmasından önce etik olmadığını bilmek lazım. Ancak ahlaki yapının tartışma konusu olduğu bir dönemdeyiz. Namus kimine göre din iman esasları ve günah-haramlardan korumaktır. Kimine göre ise namus doğru insan olmakla yeterlidir. Yani görüş farkı ortaya çıkıyor burada. Biz şimdi bu konuda ne desek boş.

yarenbirsen
Ben o kafaya gelebilmeyi istemiyorum. Nasıl aldatmak değildir ya? Hayvani bir olay mı o? Kişi o birlikteliği gerçekleştirirken hiç mi duygusal olarak etkilenmeyecek?

magoria

Bunu ben de sevgilime teklif etmiştim. Bunda yadırganacak ne var? Sürekli birlikte olmak zorunda değiliz. Cem Özer de benzer bir fikre sahip olabilir. Bence böyle bir ilişki sıkıcı ve rutin olmaktan kurtulmuş oluyor

Mazine
Farklılık her zaman güzeldir kelimesini yanlış anlamış galiba. Cinsellik bir ihtiyacın dışında özel bir şeydir, sırf tatmin söz konusu değil sevdiğin ve aranda duygusal bir bağ olan kişi ile yaşarsın.

Son güncelleme: 11:45 - 06.04.2016