Cem Yılmaz ağır konuştu: “Sahtekar şöhretler…”

Cem Yılmaz 'Geleceğin Gücü Girişimciler G3 Forum'a konuşmacı olarak katıldı.

Cem Yılmaz ağır konuştu: “Sahtekar şöhretler…”

Meslek hayatında keşkelerinin olmadığını ve sınırlarını bildiğini söyleyen komedyen Cem Yılmaz “Yıllarca televizyon programı yapmam için teklif geldi ama başarısız olacağımı bildiğim için kabul etmedim. Kendimi izlemek istemem ki. Katrilyon teklif etseler cevabım ‘Hayır’. İlk reklam filminde maaşımın 1 milyon katını teklif etmişlerdi. ‘Bana uygun değil’ diyerek onu da reddettim” dedi. Finansal yönden başarılı bir yapımcı olmadığını belirten Cem Yılmaz, “G.O.R.A’dan 100 bin TL zarar ettim. Çok büyük filmlerden, küçücük zarfla para aldığımız oldu” şeklinde konuştu.

“KİMSEYE HAYRANLARIM DİYE HİTAP ETMEDİM”

Hiç fan kulübü olmadığını dile getiren komedyen, “Sevilmek kadar sevilmemeyi de normal karşılıyorum. Kimseye ‘Hayranlarım' diye hitap etmedim. Sahtekâr şöhretler bu konforu yaşıyorlar, onların fanları oluyor, bilmem ne oluyor. ‘Ballarım, canlarım' diyorlar. İlişkileri mekanik” açıklamasını yaptı.

Cem Yılmaz'ın Arif v 216'sından beklenen fragman geldi! Arif v 216 ne zaman vizyona girecek? İlginizi Çekebilir Cem Yılmaz'ın Arif v 216'sından beklenen fragman geldi! Arif v 216 ne zaman vizyona girecek?