Cem Yılmaz eski eşi Ahu Yağtu ile tatilde

Ozan Güven ve Cem Yılmaz, eski eşleri ve çocuklarıyla kar tatiline çıktı.

Cem Yılmaz eski eşi Ahu Yağtu ile tatilde

Ozan Güven ve Cem Yılmaz sıkı dost; yedikleri içtikleri ayrı gitmiyor, gezmelere beraber gidiyor. Yılmaz, geçen yaz oğlu Kemal ve eski eşi ile tatile çıkmıştı. Şimdi de ikili kar tatiline çıktı. Onlara Ozan Güven ve boşandığı eşi Derya Türkan ile oğulları Ateş eşlik etti.

Kar manzarası

Sömestr tatilinin olmasıyla çocuklu aileler, soluğu bir bir İstanbul dışında aldı. Cem Yılmaz da 2013’ün son gününde boşandığı Ahu Yağtu ve 4 yaşındaki oğlu Kemal’le Kartalkaya’ya gitti. Oğulları Kemal için her fırsatta bir araya gelen Yağtu ve Yılmaz’a kendileri gibi boşandıktan sonra dost kalan, Ozan Güven ve eski eşi Türkan Derya ve çocukları Ali Ateş eşlik etti.

Ahu Yağtu'nun paylaşımı

EN ÇOK ÇOCUKLARI SEVİNDİ

Ozan Güven, 2010’da boşandığı yönetmen eşi Türkan Derya ve 11 yaşındaki oğlu Ali Ateş’le Kartalkaya’ya gitti. Konaklamak için Golden Key isimli oteli tercih eden eski eşlerin bir arada olması da en çok Kemal ve Ali Ateş’i mutlu etti. Dörtlünün Kartalkaya’da sergilediği dostluk görüntüleri ise “Böyle boşanmalar, ayrıldıktan sonra düşman olan çiftlere örnek olmalı. İşte medeniyet budur” yorumları yaptırdı. Bu arada sunucu Dilara Gönder’le aşk yaşayan Cem Yılmaz’ın sömestr tatilini eski eşi ve oğluna ayırması ise takdir topladı.

Eski eşlerin tatili, Ahu Yağtu’nun Türkan Derya ile bir örnek giyindiği fotoğrafı instagram’da paylaşmasıyla ortaya çıktı.

Loading...