Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Cem Yılmaz Mutluluk Zamanı filminin galasına kamyonla geldi
Cem Yılmaz Mutluluk Zamanı filminin galasına kamyonla geldi
Başrollerinde Barış Arduç, Elçin Sangu ve Cengiz Bozkurt'un yer aldığı Mutluluk Zamanı filminin galası dün gerçekleşti. Ünlülerin akın ettiği geceye Cem Yılmaz'ın aracı damgasını vurdu.
Hale Ceylan BARLAS
Magazin 10 Kasım 2017 - 08:16

Mutluluk Zamanı filmi dün akşam Kanyon Alışveriş Merkezi’nde gerçekleşti. Geceye adeta ünlü yağdı. Acun Ilıcalı, Şeyma Subaşı, Engin Öztürk, Gupse Özay, Onur Büyüktopçu, Sedef Avcı, Barış Kılıç, Öykü Serter, Buğra Gülsoy, Mert Fırat ve Cem Yılmaz gibi isimlerin katıldığı gala ilginç görüntülere de sahne oldu.

ÖNDEN HUMMER ARKADAN KAMYONET

Geceye damgasını vuran olay ise, Cem Yılmaz’ın sözcü.com.tr objektiflerine takıldığı andı. Lüks otomobillere olan tutkusuyla bilinen ünlü komedyen bu kez devasa bir kamyonetle görüntülendi.  Askeri araç kategorisinde sayılan ve yaklaşık 250 bin lira civarında bir fiyata sahip olan bu kamyonetin içinde görüntülenen Yılmaz, alışveriş merkezinin çevresindeki insanların şaşkın bakışlarına maruz kaldı. Zira bahsettiğimiz kamyon, önden bakıldığında bir Hummer’ı anımsatsa da, arkası yük ve eşya taşıyan kamyonetlerin aynısıydı… 10 yaşındaki Mercedes Unimog marka aracıyla galaya katılan Cem Yılmaz böylelikle bir kez daha arabalara duyduğu ilginin ne kadar büyük olduğunu göstermiş oldu.
cemyilmaz

Son güncelleme: 11:04 - 10.11.2017