Cem Yılmaz o fotoğrafa kayıtsız kalmadı

Cem Yılmaz'ın bir hayranı Twitter'da "Güney Dublin civarında size denk geldim" notuyla komedyeni etiketlediği fotoğraf paylaştı. Fotoğraf karşısında sessiz kalmayan Yılmaz ise "Çok iyi" yorumunu yaptı.

Cem Yılmaz o fotoğrafa kayıtsız kalmadı

‘Erşan Kuneri’ karakterinin dizisini yapan ve ikinci sezon hazırlıklarına başlayan Cem Yılmaz, sosyal medyada bir hayranının yaptığı paylaşıma kayıtsız kalamadı.

“GÜNEY DUBLİN CİVARINDA SİZE DENK GELDİM”

Yılmaz’ın bir hayranı yurt dışında ‘Erşan Kuneri’ye benzeyen kişinin fotoğrafını Twitter’dan “Hocam güney Dublin civarında size denk geldim. Yeni sezon sandığımızdan da kısa zamanda geliyor sanırım” notuyla paylaştı.

“ÇOK İYİ”

Komedyen de etiketlendiği paylaşımı “Çok iyi” yorumuyla kendi hesabına taşıdı.


İKİNCİ SEZON HAZIRLIKLARI SÜRÜYOR

İlk kez sinema seyircisinin karşısına 2004 yılında ‘GORA’ filminde çıkan, 2018’de ‘Arif V 216’ filminde de boy gösteren ‘Erşan Kuneri’ karakterinin maceraları dizi formatıyla Netflix’te yayınlanlandı. Büyük ilgi gören dizinin 2. yeni sezon hazırlıkları ise sürüyor.

Cem Yılmaz'dan 15 Temmuz tepkisi: Allah belanızı versin İlginizi Çekebilir Cem Yılmaz'dan 15 Temmuz tepkisi: Allah belanızı versin Cem Yılmaz'dan Netflix ile yeni anlaşma İlginizi Çekebilir Cem Yılmaz'dan Netflix ile yeni anlaşma 'Canyoldaş sabunları' satışa çıktı, Cem Yılmaz kızdı İlginizi Çekebilir 'Canyoldaş sabunları' satışa çıktı, Cem Yılmaz kızdı

 

 

Loading...