Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Cem Yılmaz: “Uyanık olun”
Geçen hafta komedyen Cem Yılmaz'ın izleyiciyle buluşacak yeni gösterisi için biletler tükenmiş ve karaborsaya düşmüştü. Yaşanan bu olayın ardından Yılmaz, kameralara yeni bir açıklamada bulundu.
Magazin 17 Şubat 2019 - 12:23

Biletlerin karaborsaya düştüğünü duyan komedyen Cem Yılmaz:” İllegal biletlere dünyanın parasını vermeyin. Karaborsaya itibar etmeyin. Uyanık olun. 1500 liralık güldürmüyorum! Böyle bir bilet fiyatı görürseniz, kesin kandırılıyorsunuz demektir” diyerek esprili bir paylaşım yapmıştı. Sevgilisi Defne Samyeli ile bir alışveriş merkezinden çıkarken görüntülenen Yılmaz'dan yeni açıklamalar geldi.

“ÇOK ÜZÜLÜYORUM”

Ünlü komedyen, sosyal medya paylaşımını soran muhabirlere, “Karaborsa satışına karşıyım, çok üzülüyorum. Böyle olmamasını istiyorum” dedi. Bilet fiyatlarının çok uygun olduğunu da sözlerine ekleyen Yılmaz, “Seyirciler uyanık olsun” dedi. Organize İşler Sazan Sarmalı filminin dijital platforma düşmesi sorulunca, kendisine de sürpriz olduğunu söyleyen sanatçı, kendi filminde böyle bir şey yapmayacağını belirtti.