Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Cem Yılmaz’dan 29 Ekim’e özel paylaşım
Cem Yılmaz’dan 29 Ekim’e özel paylaşım
Cumhuriyetin 96. yaşını kutladığımız bu özel günde, ünlü isimler de sosyal medya hesaplarından bu anlamlı güne dair paylaşımlarda bulundu.
Magazin 29 Ekim 2019 - 09:09

Sosyal medya hesabını aktif olarak kullanan isimlerden Cem Yılmaz, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı nedeniyle oğlu Kemal’in Anıtkabir önünde çekilmiş ve elinde bayrak tutarken görüldüğü bir fotoğrafı paylaştı ve altına da: “Bu benim oğlum Kemal… Gururla paylaşıyorum. Aslan Kemal..(burç olarak)” notunu düştü.

Yılmaz, günün önemiyle ilgili olarak şu ifadeleri kullandı: “29 Ekim Cumhuriyet Bayramında sizlere gurur dolu nice bayramlar dilerim. Başta büyük Atatürk olmak üzere bize Cumhuriyeti armağan eden büyüklerimizin hepsinin mekanı cennet olsun.”

 

KEMAL ANNESİYLE ZİYARET ETTİ BABASI PAYLAŞTI

Cem Yılmaz’ın 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla paylaştığı fotoğrafın Kemal’in annesiyle birlikte gittiği Anıtkabir ziyaretinde çekilmiş bir kare olduğu ortaya çıktı. Anıtkabir’i ziyaret eden Kemal burada annesinin objektifine bol bol poz verdi. Ahu Yağtu’nun kuzeni Başak’ın da onlara eşlik ettiği geziden bol bol paylaşım yapıldı. Yağtu, bu özel ziyarete dair kareleri: “Atamız, canımız, kalbimiz, yolumuz, ışığımız… Bize armağan edilen bu yolda Cumhuriyetimizin ebediyeti için genç nesillerle birlikte izindeyiz… Sen rahat uyu” notuyla paylaşırken, baba Cem Yılmaz da bu karelerden bir tanesini seçerek hesaplarından paylaştı. 

Son güncelleme: 13:55 - 29.10.2019