Sözcü Plus Giriş

Cem Yılmaz’dan sürpriz ‘Serenay’ paylaşımı!

Serenay Sarıkaya ve Cem Yılmaz, birlikteliklerini sosyal medyaya taşıdı. Cem Yılmaz, sosyal medya hesabından ilk kez Serenay Sarıkaya ile olan bir fotoğrafını paylaştı.

Güncellenme: 22:45, 27/05/2020
Cem Yılmaz’dan sürpriz ‘Serenay’ paylaşımı!

Geçtiğimiz aylarda Atina’da görüntülenen Serenay Sarıkaya ile Cem Yılmaz arasındaki ilişki, magazin gündemine bomba gibi düşmüştü.

Atina dönüşü İstanbul Havalimanı’nda gazetecilere açıklamaya yapan Serenay Sarıkaya, fotoğraflarla ilgili “Ne söyleyeyim ki, her şey gördüğünüz gibi” demişti.

Cem Yılmaz da geçtiğimiz haftalarda katıldığı bir programda sorulan “Hiç kimseyi stalk’luyor musun?” şeklindeki soruya, “Mesela Serenay Sarıkaya ne yapmış diye bakıyorum ve dalıp gidiyorum ona o stalk mu oluyor” cevabını vermişti.

“BİR HAYIRLI OLSUNUNUZU ALIRIZ”

Corona virüsü salgını nedeniyle izolasyon günlerini Serenay Sarıkaya ile birlikte geçiren Cem Yılmaz, sosyal medya hesabından aynı karede oldukları bir fotoğraf paylaştı.

Yılmaz, Instagram hesabından yaptığı paylaşımda “Şehrin hayhuyundan uzakta, doğanın bize sunduğu falan filan :) Satıp savıp başladık bakalım bi hayırlı olsununuzu alırız” ifadelerini kullandı.

İlginizi ÇekebilirCem Yılmaz'ın ağabeyine yaptığı şaka izleyenleri kahkahaya boğduCem Yılmaz'ın ağabeyine yaptığı şaka izleyenleri kahkahaya boğduİlginizi ÇekebilirCem Yılmaz, Serenay Sarıkaya ile evleneceği sorularına cevap verdiCem Yılmaz, Serenay Sarıkaya ile evleneceği sorularına cevap verdi
Yayınlanma Tarihi:22:43,