Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Cem Yılmaz’ı kızdıramadılar
Cem Yılmaz’ı kızdıramadılar
Sevgilisi Defne Samyeli ile akupunktur kliniğinden çıkarken görüntülenen Cem Yılmaz, Fenerbahçe'nin ligdeki kötü durumunu hatırlatan muhabirlere, gülümseyerek "Sizi gidi sizi" diye cevap verdi.
Emre ÇEVİK
Magazin 4 Mayıs 2019 - 09:06

Cem Yılmaz, sevgilisi Defne Samyeli ile Nişantaşı’ndaki bir akupunktur kliniği çıkışı objektiflere yansıdı. Kilo vermek için son dönemde akupunktur yaptırdığı iddia edilen ünlü şovmen, yaklaşık bir saat süren işlem sonrası aynı apartmandaki bir butik şarapçıda soluğu aldı. Burada sevgilisi Samyeli ile incelediği iki şişe şarabı satın alan Yılmaz, Acun Ilıcalı’nın öncülüğünde şu an Spor Toto Süper Lig’te 14’ncü sırada yer alan Fenerbahçe için destek kampanyası başlatacağı haberlerinin hatırlatılması üzerine “Ben zaten hep Fener’dim” dedi.

‘FUTBOLLA İLGİLENMİYORUM’

Sıkı bir Fenerbahçe taraftarı olan Yılmaz, “Bu sezon şampiyon adayınız kim?” sorusuna “Futbolla fazla ilgilenmiyorum” diye yanıt verirken, basın mensuplarının “Fenerbahçe’nin şu an ligdeki durumuyla ilgili mi yoksa?” sözleri üzerine “Sizi gidi size” diye gülerek karşılık verdi.