Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Cem Yılmaz’ın eski eşi Ahu Yağtu’dan aşk mesajı
Cem Yılmaz’ın eski eşi Ahu Yağtu’dan aşk mesajı
Komedyen Cem Yılmaz 2013 yılının belki de son saatlerinde eşi Ahu Yağtu ile yollarını ayırmıştı.
Magazin 28 Eylül 2017 - 10:00

Boşanma sırasında Ahu Yağtu’ya adeta bir servet ödeyen Cem Yılmaz, yaklaşık dört yıldır eşinden ayrı olmasına rağmen zaman zaman eski eşiyle oğulları Kemal için bir araya geldi. Geride bıraktığımız yaz Yılmaz’ın evinde başbaşa tatil de yapan eski çift hakkında o dönem yeniden bir araya geleceklerine dair haberler de yapılmıştı. Ancak gerek Cem Yılmaz’ın çapkınlık görüntülerinin magazin basınında sürekli yer alması ve gerekse ikilinin sürekli olarak yaptığı ‘İkimiz de kendi hayatlarımızı yaşıyoruz’ açıklamaları bu evliliğe bir daha dönüş olmayacağını gösteriyor.

AHU YAĞTU YENİ BİR AŞKA MI BAŞLADI?

Magazin muhabirleri Cem Yılmaz’ın aşklarına odaklanmışken, Ahu Yağtu sosyal medya hesabından paylaştığı bir şarkıyla kafaları karıştırdı. Seyyal Taner’in 1977 yılına ait ‘Gülme Komşuna’ adlı şarkıyı hesabından paylaşan Yağtu sözlerinde buram buram aşk kokan bu şarkı hakkında takipçilerinden ‘Oo Ahu Hanım yeni aşklara yelken mi açtınız yoksa’ şeklinde yorumlar aldı.

 

Son güncelleme: 10:11 - 28.09.2017

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.