Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Cem Yılmaz’ın yeni stand up gösterisi başlıyor! İşte o tarih!
Cem Yılmaz’ın yeni stand up gösterisi başlıyor! İşte o tarih!
Cem Yılmaz'ın yeni stand up gösterisi başlıyor! Bugün gösterime girecek olan ArifV216 filmiyle gündemde olan Cem Yılmaz, yeni stand up gösterisinin ne zaman başlayacağına dair bilgiyi paylaştı. Yeni stand-up gösterisinin kafasında şekillendiğini de söyleyen Yılmaz tarih de verdi. İşte o tarih!
Magazin 5 Ocak 2018 - 10:13

Cem Yılmaz’ın yeni stand up gösterisi ne zaman başlıyor? sorusu yanıt buluyor! Arif V 216 filminin yoğun temposunu atlatan ünlü komedyen Cem Yılmaz, stand up gösterilerini bekleyen hayranlarına için de büyük bir müjde verdi.

cem yılmaz sözcü ile ilgili görsel sonucu

CEM YILMAZ’DAN YENİ STAND UP MART AYINDA

Cem Yılmaz, epeydir ara verdiği stand up gösterilerine yeniden başlıyor!. Milliyet’ten Ali Eyüboğlu’na konuşan Yılmaz yeni gösterisinin Mart ayında başlayacağının müjdesini de vermiş oldu. ArifV216’nın basın özel gösterimi öncesinde konuşan Yılmaz, yeni stand up'ı için tarih verdi. ‘Arif V 216'nın çok vaktini aldığını söyleyen komedyen, “Yeni stand up kafamda oluştu. Sanıyorum en geç mart ayı gibi başlarım” diye konuştu.