Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Cengiz Bozkurt, Gülse Birsel’e şapka çıkardı
Cengiz Bozkurt, Gülse Birsel’e şapka çıkardı
Leyla ile Mecnun dizisinde canlandırdığı Erdal Bakkal karakteri ile çok geniş bir kitle tarafından tanınan ve son zamanlarda Jet Sosyete dizisi ile evlerimize konuk olan oyuncu Cengiz Bozkurt'tan Gülse Birsel paylaşımı geldi.
Magazin 30 Nisan 2019 - 07:38

Kadrosunda yer aldığı Jet Sosyete dizisinin televizyonda yayınlanacak son bölümünün çekimlerini geride bıraktığımız gün bitiren Cengiz Bozkurt, sabahlara kadar çalışmanın verdiği yorgunlukla uyuduğu bir anda dizinin senaristi ve aynı zamanda başrol oyuncusu Gülse Birsel’in çektiği bir fotoğrafı hesabından paylaştı. Bozkurt, enerjisine hayran olduğu Gülse Birsel’e paylaştığı fotoğraf üzerinden şu satırlarla seslendi:

“Bu sabah saat 6 sularında ben tükenmiş bir halde uykuya dalmışken, cin gibi gözlerle bu fotoğrafı çektiren, enerjik partnerime şapka çıkarıyorum. Televizyondaki görevimiz 39. bölümümüzle bitmiştir. Bu Perşembe son bölüm. Yeni sezonda dijital bir platformda görüşmek üzere”