Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Cengiz Kurtoğlu’ndan sahnede sansür!
Cengiz Kurtoğlu’ndan sahnede sansür!
Arabesk müzik şarkıcısı Cengiz Kurtoğlu, sahne aldığı mekanda yaptığı sansürle dikkat çekti.
Emre ÇEVİK
Magazin 25 Aralık 2018 - 08:11

Kurtoğlu, konserinin sonlarına doğru evlilik yolunda ilk adımlarını sahnesinde atmak isteyen genç hayranlarının mutluluklarına şahitlik etti. Sahneye çağırdığı gençlere mutlu bir yuva kurmanın şifrelerini veren ve hayat tecrübelerinden örnekler sunan Cengiz Kurtoğlu, evlilik teklifinin ardından birbirleri ile öpüşen çifti son anda fark ederek adeta depara kalktı.

cengiz-kurtoglu-12

Seyircilerin şaşkın bakışları arasında “Ne yapıyorsunuz arkadaşlar, o işi evlenince evde halledersiniz. Amannn…” sözleri ile genç çiftin ilk öpücüğünü elleriyle sansürleyen başarılı sanatçı bu halleriyle müzikseverlere uzun uzun kahkahalar attırdı.

cengiz-kurtoglu-22

Bu anların ardından “Sizden tek bir isteğim var. 50 yıl sonra yaşarsam yine bu sahnede buluşalım ve her şey nasıl gidiyor konuşalım” diyerek çiçeği burnunda çifti tebrik eden ve sahnesinden uğurlayan Cengiz Kurtoğlu, “Bu çocuk akşam altıdan sonra evden çıkamaz. Tarihe not düşüyorum” sözleriyle de bir kez daha herkese tebessüm ettirdi.

Etiketler