Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ceren Düzova kimdir? Kaç yaşında? İşte Ceren Düzova’nın hayat hikayesi…
Ceren Düzova kimdir? Kaç yaşında? İşte Ceren Düzova’nın hayat hikayesi…
Ceren Düzova'nın hayatına dair detaylar merak ediliyor. Ceren Düzova kimdir, kaç yaşında ve nereli? Ceren Düzova'nın O Ses Türkiye performansı sonrası kim olduğu ve kaç yaşında olduğu gibi birçok konu merakla araştırılıyor. Bu akşam finalde yarışacak Ceren Düzova kimdir?
Magazin 4 Şubat 2018 - 15:08

O Ses Türkiye’nin genç ve güzel yarışmacısı Ceren Düzova kimdir? Ceren Düzova kaç yaşında ve nereli? . Yıldız Tilbe’nin takımında yer alan Ceren Düzova, jüri koltuğunda oturanları Ayrılık şarkısı ile mest etmişti. İşte O Ses Türkiye finalisti olan Ceren Düzova’nın hayat hikayesi…

o-ses

CEREN DÜZOVA KİMDİR?

Ceren Düzova, 1996 yılında Giresun’da dünyaya geldi. Giresun’da Sanat ve Tasarım Fakültesi İletişim Tasarımı Bölümünde eğitimine devam eden Ceren Düzova, O Ses Türkiye sahnesinde Ayrılık şarkısını seslendirmiş ve Yıldız Tilbe’nin takımına dahil olmuştur. Başarılı yarışmacı adını final aşamasına kadar yazdırmıştır.

Son güncelleme: 20:32 - 04.02.2018