Sözcü Plus Giriş

Ceren Hindistan: Konuşursam sokağa çıkamazsın

Oyuncu Ceren Hindistan ve 2 yıl birlikte yaşayıp ayrıldığı Ümit Aslan arasındaki sular durulmuyor. Hindistan, kendisi için koruma ve konuşmama kararı aldıran eski sevgilisi Aslan hakkında yine sert açıklamalarda bulundu.

Güncellenme: 14:00, 25/03/2021
Ceren Hindistan: Konuşursam sokağa çıkamazsın

Ceren Hindistan, 2018 yılında kızının babası Ümit Aslan’dan olaylı bir şekilde ayrılmıştı. Hindistan, “Çok büyük açıklamalar yapacağım. Az daha sabır… Bütün açılan davaları kazandım. Son bir davamız kaldı. Onu da alacağız, zaten hiç korkumuz olmadı. Sonra açıklayacaklarıma şok olacaksınız” demişti.

Dün de nstagram hesabından yaptığı paylaşımlarda hamileyken Ümit Aslan’dan şiddet gördüğünü söyleyen ünlü oyuncu, kemerle dövüldüğünü iddia etti.

Ümit Aslan ise çıkan iddiaların ardından, “Konuyla ilgili muhatap olmak istemiyorum. Reklam çabaları… Zaten koruma ve yayın yasağı kararını aldırıyorum.” dedi.

“SENİ ASIL O ZAMAN MİYAVLATIRIM”

Hindistan, Aslan’ın açıklamasından sonra sert sözlerini sürdürdü:

* Erkek diye ortada gezen bir müsveddenin bana karşı koruma kararı çıkarmasına saatlerdir kahkaha atıyorum. Yavrum bu kadar mı korktun benden Aslan parçası…

* Daha bir şey açıklamadım. Asıl açıklamaya başlarsam sokağa adım atamazsın, biliyorsun. Aslan olmuş kedicik. Neyse bir ay süreyle korun bakalım…

* Şunu da söyleyeyim; mayın basana kadar sessizdir. Damarıma basmaya devam edersen asıl o zaman miyavlatırım. Şirket hesabından da sürekli sayfamda geziyorsun…

* Azıcık git soluklan, bir su iç, bir yemek ye. Merak etme senin gibi yazıp geri vites yapıp silmiyorum. Kalıyor sayfamda, istediğin zaman girip görürsün.

* Elimde tarihiyle dayak yediğim fotoğraflardan tutun da sığındığım otel sahiplerinin şahitlik beyanlarına kadar her şey elimizde var. Ben var sayımlarla değil belgelerle hareket ederim.

İlginizi ÇekebilirCeren Hindistan'dan çocuğunun babasına: Aç köpekCeren Hindistan'dan çocuğunun babasına: Aç köpek
Yayınlanma Tarihi:09:06,