Cesur ve Güzel 20. bölüm 2. fragmanı izle: Sühan büyük yıkım yaşıyor

Cesur ve Güzel 20. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Cesur ve Güzel yeni bölümde Cesur ve Sühan'ın tekrar bir araya gelip gelemeyeceği merak konusu olduyor.

Cesur ve Güzel 20. bölüm 2. fragmanı izle: Sühan büyük yıkım yaşıyor

Star TV’nin soluksuz takip edilen dizisi Cesur ve Güzel’in 20. bölüm fragmanı yayınlandı. Cesur ve Güzel yeni bölümde Cesur'un, Sühan’ı korumak için bile olsa boşanmayı kabul etmesi, Sühan'ın büyük bir hayal kırıklığına uğramasına yol açıyor.

Cahide'nin sırlarının birer birer ortaya dökülmesi, Korludağ ailesinde büyük bir sarsıntıya neden olur, bu depremden en büyük hasar gören yine Korhan olacaktır. Korhan'ın verdiği zor karar Cesur ve Sühan'ı tekrar bir araya getirir.

Rıza sinsi planlarıyla Cesur'un güvenini kazanmaya devam ederken, boşanma sayesinde Cesur'a karşı galip geldiğini düşünen Tahsin Korludağ zafer sarhoşudur. Fakat bu sefer yaptıklarının bedelini tahmin ettiğinden de ağır ödeyecektir.

Sühan'ın kalbinde yeşeren umut, yeniden baharı getirecek kadar güçlüyken, Cesur'un karşısına çıktığında aldığı haber onu derinden sarsar. Cesur ve Sühan için bir araya gelmek artık eskisinden de daha zor olacaktır.

Cesur ve Güzel 20. bölümü ile bu akşam saat 20.00’de Star TV ekranlarında…