Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Cesur ve Güzel 24. bölüm fragmanı izle: Suhan’ın zor sınavı
Cesur ve Güzel 24. bölüm fragmanı izle: Suhan’ın zor sınavı
Cesur ve Güzel 24. bölüm fragmanı yayınlandı. Cesur ve Güzel yeni bölümde Sühan'ı hiç beklemediği bir sınav bekliyor.
Magazin 26 Nisan 2017 - 14:48

Star TV’nin beğeniyle izlenen dizisi Cesur ve Güzel’in 24. bölüm fragmanı yayınlandı. Cesur ve Güzel yeni bölümde Korludağ’da sırlar gün yüzüne çıkarken Sühan’ı ise zorlu bir sınav bekliyor.

Cesur ve Sühan gerçeği bulmak için birlikte çıktıkları yolda yine bir sürprizle karşı karşıya kalırlar. Sühan kime inanacağını şaşırmış bir haldeyken sonunda Tahsin Korludağ'la yüzleşme fırsatı bulan Cesur'un soruları Tahsin'in nefesini keser.

Sühan'a yaklaşmak için fırsat kollayan Rıza, elindeki kozları arttırır. Bu sırada sabırla bir hata yapmasını bekleyen Cesur, onu dikkatle izlemeye devam eder.

Cahide başına gelen felaketi Korhan'la yakınlaşmak için kullanmaya kararlıdır. Fakat işler hiç de beklediği gibi gitmez. Yaşadıkları yüzünden kendisini tehlikede hisseden Cahide bir kez daha tırnaklarını çıkarır.

Mihriban'ın ev sahipliğindeki kokteyl Cesur ve Sühan'ı tekrar karşı karşıya getirir. Tüm Korludağ sakinlerini bir araya getiren bu davette yaşanan çekişmeler, sırların gün yüzüne çıkmasına neden olur. Sühan'dan öğrendiği gerçekler Cesur'u büyük bir ikilemde bırakırken, kararının kesin olduğunu düşünen Sühan'ı ise hiç ummadığı bir sınav beklemektedir.