Cesur ve Güzel’de neler olacak? Cesur’un boşanmak için istediği şartlar neler?

Cesur'un tehlikeli oyunu devam ediyor. Cesur ve Güzel'in yeni bölümünde neler olacak? Cesur ve Sühan'ın romantik dansının sonunda nasıl bir sonuç çıkacak? İşte Cesur ve Güzel'in yeni bölüm fragmanı...

Cesur ve Güzel’de neler olacak? Cesur’un boşanmak için istediği şartlar neler?

Cesur ve Güzel’de yeni bölüm heyecanı bu akşam yaşanacak. Sühan, babasını kurtarabilecek mi? Cesur, Sühan’dan boşanmak için hangi şartları isteyecek? İşte Cesur ve Güzel’in 19. bölümü hakkında merak edilenler…

CESUR VE GÜZEL YENİ BÖLÜM FRAGMANI

CESUR VE GÜZEL YENİ BÖLÜM AYRINTILARI

Aradığı cevaplara çok yaklaşan Cesur'un tehlikeli oyunu, beklenmedik bir kurşunla yarıda kalır. Babasını uçurumun kenarında, ölümle yaşam arasında bulan Sühan, Cesur'un gözlerine bakar ve son sözünü söyler.

Babasının geçmişine ışık tutarak Cesur'a destek olmaya çalışan Sühan'ın başına gelen gizemli olay, birbirlerinden uzak durmaya çalışan Cesur'la, Sühan'ı tekrar bir araya getirir. Cesur aşkından asla vazgeçmeyeceğini bir kez daha kanıtlar.

Cahide'nin ondan bir şeyler gizlediğini hisseden Hülya'nın aniden ortaya çıkması Cahide'yi öfkelendirir fakat işler ikisinin de beklediği gibi gitmeyecektir. Cahide'nin etrafındaki çember giderek daralmaktadır.

Cesur'un yıllardır beklediği yüzleşme günü geldiğinde bu sefer karar verme sırası Sühan'a geçmiştir. Rıza da hücresinde heyecanla bu anın hayalini kurarken cevaplar hiç beklenmeyen bir yerden gelir.

Loading...